• Informacje na temat:

  urodziny hugh

Artykuły na temat: urodziny hugh
 • Hugh Grant obchodzi 45. urodziny

  Hugh Grant, brytyjski aktor znany głównie z takich filmów, jak "Dziennik Bridget Jones" , "Cztery wesela i pogrzeb", "Rozważna i romantyczna" , "Notting Hill" , "Był sobie chłopiec" , kończy w piątek, 9 września, 45 lat.

 • Hugh Grant lubi wiedzieć, co myślą widzowie

  Aktor, lubiący aurę wiecznego Piotrusia Pana, elegant, czaruś o ujmującym uśmiechu. A równocześnie także ktoś, kto stojąc w drzwiach restauracji albo nocnego klubu budził strach właścicieli i gości. Hugh Grant, elegant brytyjskiego kina, 9 września kończy 59 lat.

 • Hojny solenizant Hugh Jackman

  Hugh Jackman, znany m.in. z ról w tegorocznych kinowych hitach: "Les Miserables - Nędznicy" i "Labirynt", przekazał na cele dobroczynne prawie dwa miliony dolarów. To efekt powodzenia jego urodzinowego show, na które sprzedał 4500 biletów.

 • Hugh Grant w "Paddingtonie 2"

  Do gwiazdorskiej obsady z części pierwszej - Hugh Bonneville'a, Sally Hawkins, Julie Walters, Jima Broadbenta, Petera Capaldiego, Madeleine Harris oraz Samuela Joslina - dołączyli Hugh Grant oraz(...) lokalnej społeczności i wszędzie gdzie się pojawia, niesie ze sobą dużo radości i... odrobinę dżemu. W trakcie poszukiwań idealnego prezentu na setne urodziny swej ukochanej cioci Lucy, Paddington zauważa...

 • Hugh Hefner: Marilyn Monroe, Polański i Hollywood

  W piątek, 8 kwietnia, 90 lat kończy założyciel "Playboya" - Hugh Hefner. W trakcie barwnej kariery w show-biznesie nie tylko wydawał magazyn z rozebranymi panienkami, lecz również był odpowiedzialny za powstanie kilku niezwykle ważnych dla historii kina filmów.

 • Hugh Jackman i jego nieszablonowe małżeństwo

  Od 23 lat Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness uchodzą za jedno z najbardziej udanych hollywoodzkich małżeństw. Mimo że on jest od niej 13 lat młodszy, mimo że nie mają biologicznych potomków, wciąż idą razem przez życie.

 • Poważne oblicze Hugh Hefnera

  Właściciel imperium "Playboya" - Hugh Hefner - weźmie udział w najbliższym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w ramach promocji nowego filmu dokumentalnego opartego na jego biografii.

 • Hugh Grant ma już 50 lat!

  ..."Czyż nie powinienem jedynie grać w filmach, zarabiać pieniędzy i pracować z pięknymi kobietami?" - powiedział w jednym z wywiadów Hugh Grant. Wieczny chłopiec, ulubieniec pań i bohater najsłynniejszych komedii romantycznych kończy w czwartek, 9 września, 50 lat. Z tej wyjątkowej okazji życzmy aktorowi wszystkiego najlepszego!

 • Leonardo DiCaprio: Zagra wszystko

  Za kilkanaście lat jego nazwisko będziemy wymieniać jednym tchem z wielkimi Hollywood: Alem Pacino, Robertem De Niro oraz Dustinem Hoffmanem. Obchodzący w poniedziałek, 11 listopada, 45. urodziny Leonardo DiCaprio udowodnił już jednak nie raz, że potrafi zagrać dosłownie wszystko.

 • Zakonnica, szamanka i... mężczyzna

  ...66-letnia Susan Sarandon (urodziny obchodziła 4 października) imponuje animuszem i otwartością na nowe wyzwania.

Zdjęcia na temat: urodziny hugh
Dyskusje na temat: urodziny hugh