• Informacje na temat:

  urodziny karolaka

Artykuły na temat: urodziny karolaka
 • Weronika Książkiewicz i Tomasz Karolak: Co naprawdę ich łączy?

  ...10 latach związku Viola odeszła od Karolaka. Stwierdziła,że ma dość poświęcania się dla niego. Dzieci są już odchowane,a ona pragnie zająć się swoją karierą, którą kiedyś porzuciła. Wkrótce u boku(...) z produkcji miniserialu "Trzecia połowa". To z nim i Piotrem Adamczykiem przed rokiem świętowała swoje urodziny.  Wiele miejsca poświęca przyjacielowi na swoim Instagramie. Kiedy Karolak wyjechał, by...

 • Urodziny Tomasza Karolaka

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", kończy w piątek, 21 czerwca, 42 lata. Wiemy, gdzie i jak aktor spędzi swoje urodziny!

 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zamierza znów się oświadczyć matce swych dzieci!

  ...... - powiedział. Jeśli wszystko pójdzie po myśli Tomasza Karolaka i 13 lipca Viola Kołakowska po raz drugi przyjmie jego oświadczyny, być może jeszcze w tym roku na palcu aktora pojawi się obrączka.

 • Uzależnienie Karolaka

  Zwykle przyjaźń z byłymi ukochanymi bardzo dobrze świadczy o mężczyźnie. Niestety, czasem sprawia mu też poważne problemy.

 • Dziś urodziny Tomasza Karolaka. Wiemy, jak je spędzi!

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", kończy dziś, 21 czerwca, 42 lata. Wiemy, gdzie i jak aktor spędzi swoje urodziny!

 • Odszedł zbyt wcześnie

  Gdyby żył, 8 września świętowałby z rodziną i przyjaciółmi swoje 53. urodziny. Choć Maciej Kozłowski odszedł od nas zdecydowanie przedwcześnie, najbliżsi pamiętali o rocznicy jego urodzin.

 • Od kiedy w mediach pojawiła się informacja o zakończeniu wieloletniego związku Tomasza Karolaka (46 l.) z Violą, Kołakowska wydaje się rozkwitać. Nie wygląda raczej na przygnębioną, zmartwioną(...) urodziny z Kochankiem...#robertkochanek #theones #dance #taniec #tanieczgwiazdami #birthday #40 #urodziny #plaża #warszawa #wisła #friends #najlepiej #dziekuje". Oczywiście chodzi o Roberta Kochanka...

 • Blog 27 w serialu!

  Wokalistka Blog 27 - Tola Szlagowska - zadebiutuje w nowej produkcji TVN - "39 i pół". Partnerować będzie jej Tomasz Karolak.

 • "39 i pół tygodnia": Tomasz Karolak wreszcie wie, czego chce od życia...

  Tomasz Karolak, którego po wakacjach oglądać będziemy jako Darka Jankowskiego w "39 i pół tygodnia" i Ludwika Boskiego w "rodzince.pl", przyznaje, że dopiero teraz - dwa lata przed swymi 50. urodzinami - wie, czego naprawdę chce od życia. - Stawiam na rodzinę - mówi.

 • Stenka panią życia i śmierci

  Lada chwila na antenie TVN rozgości się nowa produkcja serial owa. Trzynastoodcinkowa opowieść o Darku Jankowskim (Tomasz Karolak) - "39 i pół" szykuje się na niezaprzeczalny hit wiosennej ramówki. Wśród gwiazd serialu znalazła się Danuta Stenka!

Zdjęcia na temat: urodziny karolaka
Dyskusje na temat: urodziny karolaka