• Informacje na temat:

  urodziny kasi cichopek

Artykuły na temat: urodziny kasi cichopek
 • Kasia Cichopek w... cyrku!

  Kasia Cichopek, czyli serialowa Kinga Filarska-Zduńska z sagi rodu Mostowiaków, zrobiła furorę w Cyrku Zalewski. Pocałował ją mors Boris z Niemiec! Poznaj szczegóły!

 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

 • Katarzyna Cichopek: Siebie oglądać nienawidzę

  Katarzyna Cichopek od 18 lat gra w "M jak miłość", ale na nudę nie narzeka. Scenarzyści właśnie zafundowali Kindze Zduńskiej bliźniaki – to dopiero wyzwanie.

 • Cichopek i Mroczek: 10 lat razem

  Marcin Mroczek pojawił się już w pierwszym odcinku "M jak miłość" , a Kasia Cichopek w czwartym. Dorastali na naszych oczach.

 • "On i Ona": Hakiel i Cichopek

  W świątecznym odcinku programu "On i Ona" zobaczymy: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela.

 • Cichopek: Czasem łapię się na błędach

  Najbardziej znana sexy mama, czyli Katarzyna Cichopek, opowiada o pracy nad programami w telewizji i kobiecych inspiracjach, które rodzą się w babskim gronie.

 • 80. urodziny Teresy Lipowskiej na planie "M jak miłość"

  Choć Teresa Lipowska 80 lat skończy dopiero 14 lipca, na planie serialu "M jak miłość" już teraz wyprawiono jej przyjęcie urodzinowe. Przeczytajcie życzenia, jakie złożyli jej Kasia Cichopek i Marcin Mroczek.

 • Ibisz: Jak wzmocnić ciało?

  ...mama. Bo jesteś kobietą." Kasi Cichopek? Rozmawiała Natalia Hołownia Chcesz obejrzeć swój ulubiony program, serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście aż 193(...)W najnowszym numerze magazynu "Tele Tydzień" zadowolony z życia Ibisz opowiada o swoich najnowszych projektach. Obchodzący w tym roku 45. urodziny prezenter, większości widzów znany jest głównie...

 • 10 lat "M jak miłość" w Gdyni

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, bracia Mroczek, Kasia Cichopek, Małgorzata Pieńkowska, Kacper Kuszewski, Dominika Ostałowska, Przemek Cypryański oraz wiele innych gwiazd serialu świętowało w weekend w Gdyni - wraz z fanami - 10 lat serialu. Sobota nad morzem upływała w gorącej atmosferze. Gwiazdy rozdawały tysiące autografów i pamiątkowych zdjęć, odbyły się warsztaty tańca z Katarzyną Cichopek...

 • "M jak miłość": To już 10 lat!

  ..." pojawią się w Gdyni największe gwiazdy serialu - wśród nich: Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Małgorzata Pieńkowska, Andrzej Młynarczyk, Dominika Ostałowska, Kasia Cichopek, bracia Marcin i Rafał(...) rozterki - miłosne, rodzinne, zawodowe - Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) Zduńscy będą nieprzyzwoicie szczęśliwi, co zobaczymy w odcinkach nakręconych w uroczym Kołobrzegu. Nie...