• Informacje na temat:

  urodziny kobiety

Artykuły na temat: urodziny kobiety
 • Pectus i Kayah razem. Teledysk "Przejazdem" na urodziny Wojciecha Młynarskiego

  Grupa Pectus wspierana przez Kayah prezentuje teledysk do piosenki "Przejazdem" z płyty "Kobiety/Wojciech Młynarski" na której znalazły się utwory do niepublikowanych wcześniej tekstów Wojciecha Młynarskiego.

 • Angelina Jolie w dreszczowcu na urodziny

  ..."Those Who Wish Me Dead" - tak nazywa się dreszczowiec, który zafundowała sobie na urodziny - 4 czerwca gwiazda skończyła 44 lata - Angelina Jolie. To historia kobiety-strażaka, która ratuje 10-letniego chłopca, świadka morderstwa, przed śmiercią z rąk nasłanych zabójców. Zdjęcia ruszyły na początku maja.

 • Krzysztof "Jary" Jaryczewski: Chciałem zdobywać piękne kobiety

  Takie przeboje, jak "Party" czy "Andzia" zna w Polsce niemal każdy. Większość zna również nazwisko ich wykonawcy - Krzysztofa "Jarego" Jaryczewskiego. Pomimo licznych problemów w przeszłości Jary wciąż występuje na scenie. 21 lutego 2020 roku obchodzi 60. urodziny.

 • Kobiety w życiu Matta Damona

  ...-letni Damon (świętuje urodziny 8 października) i 43-letnia Barroso uznawani są za jedno z najzgodniejszych małżeństw w Hollywood. Wychowują czworo córek. Najstarsza - Alexia ma 21 lat, pochodzi...

 • Kobiety górą!

  Silne kobiety są bohaterkami dwóch obrazów, które debiutują na ekranach naszych kin 8 marca. Katarzyna Kwiatkowska w "Dniu kobiet" rzuca wyzwanie korporacyjnej machinie wyzysku, z kolei Freida Pinto w filmie "Triszna. Pragnienie miłości" będzie zmuszona do konfrontacji z patriarchalnymi strukturami współczesnych Indii.

 • Urodziny Marty Meszaros

  ...kobiety - żony, matki, kobiety samotne, silne i słabe, mocno stąpające po ziemi, pełne sprzeczności" - przypomniał Węgierski Instytut Kultury w Warszawie. Sama artystka, tworząca filmy fabularne od ponad 40 lat, podkreśliła w jednym z wywiadów: "Zawsze w moich filmach są kobiety, które szukają samych siebie i prawdy. To może być prawda o dziecku, prawda o rewolucji, prawda naukowa"("Gazeta...

 • Bebe Rexha ma 30 lat. Wokalistka uczciła urodziny półnagim zdjęciem

  ...30 sierpnia swoje 30. urodziny obchodziła amerykańska wokalistka i autorka tekstów Bebe Rexha. Swoje święto podsumowała nagim zdjęciem i pozytywnym przesłaniem dla fanów.

 • Marta Wiśniewska na urzekającym zdjęciu z dzieciństwa. Gwiazda świętuje 41. urodziny

  Tancerka, choreografka i wokalistka Marta Wiśniewska (Mandaryna) świętując 41. urodziny opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z czasów dzieciństwa oraz wzruszające słowa. Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się była żona Michała Wiśniewskiego.

 • Urodziny muzy Pedro Almodovara

  Rossy De Palma, najbardziej wyrazista aktorka, jaka stanęła na planie filmów słynnego hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara, w niedzielę obchodziła urodziny. Od "kobiety na skraju załamania nerwowego", po kobietę spełnioną - to najkrótsze podsumowanie 48 lat życia aktorki.

 • Samotne urodziny Gosi

  Szczycąca się rzeszami fanów Gosia Andrzejewicz swoje 25. urodziny spędziła samotnie.

Zdjęcia na temat: urodziny kobiety
Wideo na temat: urodziny kobiety
 • Caitlyn Jenner została "Kobietą Roku Glamour"!

  Caitlyn Jenner została uhonorowana tytułem Kobiety Roku Glamour. Zaszczytny tytuł celebrytka otrzymała dzień po swoich 66. urodzinach. Odznaczenie przyznawane jest przez magazyn najbardziej inspirującym kobietom. Zaledwie cztery miesiące temu Caitlyn zaskoczyła cały świat, pojawiając się na okładce „Vanity Fair” jako kobieta (płeć zmieniła na początku 2015 roku). Jej przemiana do dziś

 • Caitlyn Jenner została uhonorowana tytułem Kobiety Roku Glamour. Zaszczytny tytuł celebrytka otrzymała dzień po swoich 66. urodzinach. Odznaczenie, o którym mowa, przyznawane jest przez magazyn najbardziej inspirującym kobietom. Zaledwie cztery miesiące temu Caitlyn zaskoczyła cały świat, pojawiając się na okładce „Vanity Fair” jako kobieta. Jej przemiana do dziś jest szeroko komentowana

Dyskusje na temat: urodziny kobiety