• Informacje na temat:

  urodziny mariusz malec

Artykuły na temat: urodziny mariusz malec
 • Joanna Sydor kończy 45 lat. Co się dzieje z gwiazdą „M jak miłość”?

  Ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Teresy w „M jak miłość”. Jednak już wcześniej miała na swoim koncie wiele ciekawych ról. Na ekranie zadebiutowała 25 lat temu. Joanna Sydor obchodzi właśnie swoje 45. urodziny. Co się teraz dzieje z aktorką?

 • 80. urodziny Janusza Majewskiego

  Janusz Majewski, twórca serialu "Królowa Bona" oraz filmów "Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny", "C.K. Dezerterzy" czy "Zaklęte rewiry", autor znakomitych adaptacji literatury, skończy w piątek, 5 sierpnia, 80 lat.

 • "M jak miłość" na antenie już od 15 lat

  ..."M jak miłość", które na antenie zadebiutowało 4 listopada 2000 roku, świętuje 15. urodziny. "Myślę, że serial wyjątkowo trafił w taką potrzebę Polaków o posiadaniu rodziny wspierającej" - tłumaczy PAP Life sukces Ilona Łepkowska, pomysłodawczyni sagi o Mostowiakach.

 • Potrójny jubileusz Teresy Lipowskiej

  Teresa Lipowska, czyli seniorka rodu Mostowiaków w "M jak miłość", świętowała w sobotę, 8 września, potrójny jubileusz: 75. urodziny, 55 lat pracy zawodowej i 12 lat w serialu. Sprawdź, kto składał jej życzenia.

 • Potrójny jubileusz Teresy Lipowskiej

  Teresa Lipowska, czyli seniorka rodu Mostowiaków w "M jak miłość", świętowała w sobotę potrójny jubileusz: 75. urodziny, 55 lat pracy zawodowej i 12 lat w serialu. Sprawdź, kto składał jej życzenia.

 • Polska ikona stylu

  Od lat w czołówce najlepszych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Dojrzała i tajemnicza. Na stałe gości w rankingach najpiękniejszych Polek. Ikona stylu - zachwycająca Magdalena Cielecka - kończy dziś 40 lat.

 • "Czterej pancerni i pies": Franciszek Pieczka świętuje 65-lecie pracy artystycznej

  Kultura odbędzie się premiera filmu dokumentalnego o niezapomnianym Gustliku z "Czterech pancernych" wyreżyserowanego przez Mariusza Malca. Kilka dni później - 30 stycznia -  Franciszek Pieczka świętować...

 • "Kanadyjskie sukienki" wygrały konińskie Debiuty

  Film "Kanadyjskie sukienki" w reżyserii Macieja Michalskiego został wybrany debiutem roku przez widzów 23. Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych Debiuty, który zakończył się w niedzielę wieczorem w Koninie (Wielkopolska). To jedyna nagroda przyznawana w trakcie imprezy.

 • Serialowy przewodnik

  ...powinien spisać wszystko, co Naomi ostatnio mówiła i robiła. Z kolei Chodakowski postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać dowodów na winę Mariusza. W związku z tym włamuje się do mieszkania zmarłej(...) Naomi. Okazuje się, że Mariusz był już wcześniej notowany w raportach policyjnych - za agresywne zachowania wobec swojej pierwszej żony. Tymczasem w bistro pojawia się Janek. Przygnębiony wyznaje Kindze...

 • Edyta Bartosiewicz: Tajemnica zniknięcia

  Wciąż nie wiadomo, kiedy ukaże się kolejna płyta Edyty Bartosiewicz. Pozostająca od kilku lat w ukryciu wokalistka zaśpiewała ostatnio gościnnie u Krzysztofa Krawczyka, jednak data wydania jej nowego albumu nadal pozostaje wielką zagadką. W branży mówi się, iż Bartosiewicz od dłuższego czasu ma poważne problemy zdrowotne.