• Informacje na temat:

  urodziny mtv

Artykuły na temat: urodziny mtv
 • 20. urodziny MTV

  ...20 lat temu, 1 sierpnia 1981 roku, wideoklipem do piosenki "Video Killed The Radio Star" grupy The Bugles, zainaugurowała działalność Music Television, czyli w skrócie MTV. Na imprezie urodzinowej, która odbyła się w środę, 1 sierpnia, w Nowym Jorku pojawiło się wiele sław reprezentujących różne gatunki muzyki.

 • Anitta o smutnych urodzinach na kwarantannie: Upiłam się ze swoim chłopakiem

  ...odwołana, a brazylijska gwiazda urodziny spędziła tylko w towarzystwie swojego partnera. "Była z tego powodu bardzo smutna, bo jestem naprawdę imprezową osobą... A w tym roku musiałam odwołać wszystko(...), a półki uginają się od kolejnych nagród. Pięć razy triumfowała w kategorii najlepszy brazylijski artysta MTV EMA. W 2017 r. Billboard umieścił ją na 15. miejscu swojej listy najbardziej wpływowych...

 • Urodziny Springsteena

  W czwartek, 23 września, 55. urodziny obchodzi Bruce Springsteen. Słynny amerykański rockman na początku listopada wyda na DVD płytę "In Concert: MTV Plugged", a miesiąc wcześniej zagra w Stanach na trasie "Vote For Change".

 • MTV Europe Music Awards 2016: Justin Bieber triumfuje, Beyonce z pustymi rękami

  Za nami gala MTV EMA, na której tradycyjnie nie zabrakło telewizyjnego blichtru, niespodzianek, triumfujących i przegranych. Sprawdźcie, co w niedzielny wieczór (6 listopada) działo się w Rotterdamie.

 • Polskie "Moje słodkie urodziny"

  Jakie jest największe marzenie każdego nastolatka w USA? Wyprawić niezapomniane przyjęcie urodzinowe, które w dodatku zostanie pokazane w MTV. W niedzielę, 21 listopada, rusza nowe, polskie reality show - "Moje słodkie urodziny".

 • Luke Perry: James Dean pokolenia MTV

  ...nieprawdopodobną wręcz popularność. Tysiące nastolatek zasiadało przed telewizorami, by śledzić losy nastoletnich bohaterów serialu, a zwłaszcza "Jamesa Deana pokolenia MTV". Podobno aktor otrzymywał...

 • Tatu: Urodziny w "Barze"

  Lena Katina, rudowłosa wokalistka duetu Tatu, postanowiła świętować swoje 18. urodziny w lokalu przy ulicy Świdnickiej we Wrocławiu. Popularny rosyjski duet wystąpi tam 4 października w ramach programu "Bar". Natomiast w listopadzie dziewczyny przyjadą na dłuższą trasę po Polsce.

 • Fani amerykańskiej grupy R.E.M. zgromadzeni w poniedziałek, 21 maja, w studiu stacji telewizyjnej MTV, mieli okazję być świadkami jej urodzinowego, w pełni akustycznego koncertu. W ten sposób uczczono jednocześnie dwie rocznice - w tym roku 20 lat kończy amerykańska MTV i tyle samo czasu minęło od wydania ich pierwszego w karierze singla " Radio Free Europe".

 • Duran Duran: Mało huczne 30. urodziny

  Płyta, która zyskała status platynowej, wyznacza początek kariery, w trakcie której zespół sprzedał na całym świecie ponad 100 mln egzemplarzy swoich płyt i umieścił 21 singli na liście "Billboard Hot 100". Duran Duran stanowili też swego czasu awangardę w dziedzinie teledysków. Stacja MTV, we wczesnym okresie swojego istnienia, na okrągło emitowała ich wideoklipy, kręcone w egzotycznych...

 • Plejada gwiazd na urodzinach MTV2

  Jako ostatnia do listy wykonawców została dopisana pochodząca z Norfolk grupa The Darkness, której album "Permission To Land" jest obecnie najpopularniejszą płytą w Wielkiej Brytanii. Chris Sice, rzecznik prasowy MTV, obiecuje, że w ostatni dzień września widzowie mogą liczyć na wiele atrakcji. "Pokażemy wiele klasycznych rzeczy, łącznie z tym, jak Courtney Love przez 24 godziny była gospodynią...

Zdjęcia na temat: urodziny mtv
Dyskusje na temat: urodziny mtv