• Informacje na temat:

  urodziny obrazek

Artykuły na temat: urodziny obrazek
 • TSA: To dopiero musiały być huczne urodziny...

  ...13 lipca 60. urodziny obchodzi wokalista Marek Piekarczyk. Dokładnie trzy dekady temu rockman nie tylko świętował "trzydziestkę", ale też swój pierwszy koncert z zespołem TSA, w którego szeregach zadebiutował 12 lipca 1981 roku.

 • Zenon Laskowik: Gigant polskiego kabaretu

  Gdyby urodził się w USA, byłby pewnie bardzo bogatą gwiazdą telewizji i estrady. W Polsce największe sukcesy święcił w siermiężnych latach 70. i 80. XX wieku. Rozśmieszał Polaków, a oni go uwielbiali! Zenon Laskowik - satyryk, autor, artysta kabaretowy, współtwórca kultowego kabaretu Tey - 26 marca 2020 roku obchodzi 75. urodziny.

 • Feel: Jest nadzieja

  Jeszcze przed świętami zespół Feel nagrał nowy utwór "Urodziny" . Teledysk do tej piosenki możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL!

 • Snoop Dogg: "Ziomek" po hiszpańsku

  Najnowszy klip kalifornijskiego rapera Snoop Dogga do przeboju "Vato" to wyjątkowy obrazek - artysta, jeden z pionierów gangsta rapu, zaapelował w nim o przerwanie wojny grup przestępczych w Los Angeles. "Muzyka potrafi połączyć ludzi. A ja postanowiłem użyć jej tym razem właśnie w tym celu" - komentuje Snoop.

 • Mike Patton: 50 lat geniusza o diabelskim spojrzeniu

  Sarkastyczny, szalony, pracowity i posiadający oszałamiającą skalę głosu. 27 stycznia Mike Patton świętuje 50. urodziny.

 • Król Popu Michael Jackson skończyłby dziś 60 lat

  Król był tylko jeden - Michael Jackson w środę (29 sierpnia) obchodziłby 60. urodziny. Za życia sprzedał ponad 750 mln płyt, sam album "Thriller" osiągnął 100 mln, otrzymał 14 nagród Grammy, jego teledyski zrewolucjonizowały MTV.

 • 100 lat Ireneusza Dudka

  ...7 maja, Irek Dudek świętuje swoje 60. urodziny. Jednocześnie mija 40 lat jego profesjonalnej kariery. Czyli 100 lat!

 • Glastonbury: Tak się robi historię

  Największy muzyczny festiwal na świecie obchodzi właśnie swoje 40. urodziny. Ta niezwykła impreza od 1970 roku wyrosła nie tylko na największe muzyczne święto Wielkiej Brytanii, ale stała się też żywym organizmem, który z roku na rok pisze historię popkultury.

 • 50 lat George'a Michaela: Przeboje i skandale

  Brytyjski artysta George Michael wsławił się nie tylko piosenkami, skrojonymi na miarę szczytów list przebojów, ale także doskonale przemyślanym wizerunkiem, skierowanym do pokolenia MTV i... licznymi skandalami obyczajowymi. We wtorek (25 czerwca) gwiazdor pop i ikona stylu obchodzi 50. urodziny.

 • Adele zaskoczyła 4-letnią fankę na koncercie

  ...świętuje 65. urodziny dziadka Quinn, więc kobiety pomachały razem z Adele do jubilata, a następnie zrobiły sobie z nią pamiątkowe zdjęcie. Kiedy już cała trójka opuściła scenę, Adele zapewniła, że powiesi sobie obrazek od Quinn na ścianie w domu. "Uwielbiam go" - przyznała.