• Informacje na temat:

  urodziny pierwsza milosc

Artykuły na temat: urodziny pierwsza milosc
 • Kirk Douglas: 103. urodziny

  W poniedziałek, 9 grudnia, 103. urodziny obchodzi Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • ​Mimo pandemii Piotr Gąsowski hucznie świętował urodziny

  ..."Dzisiaj są moje pierwsze i mam nadzieję ostatnie urodziny w tak niezwykłym, nieimprezowym czasie... Nigdy nie pomyślałbym, że będę je obchodził. Wydawało mi się, że 56 lat to jest zbyt nieregularna liczba, żeby miała być świętowana hucznie... A jednak. Nigdy nie wiesz, co się wydarzy. Z jednej strony zostałem do tego świętowania namówiony i zobligowany przez moich przyjaciół i wrobiony przez...

 • Krystyna Loska obchodzi 80. urodziny

  Legenda polskiej telewizji, Krystyna Loska, we wtorek, 25 lipca, obchodzi 80. urodziny.

 • "Pierwsza miłość": Zaskakujące zmiany

  Po wakacjach widzowie zobaczą serial "Pierwsza miłość" w całkiem nowej odsłonie. - Zmieniamy wszystko. Od kostiumów, przez scenografię, obiekty, na scenariuszu skończywszy - zapowiadają twórcy.

 • Łukasz Płoszajski zdradza, kiedy ruszą zdjęcia do "Pierwszej miłości"

  ..."Fajerwerków w tym roku nie będzie, imprezy również nie" - mówi Łukasz Płoszajski pytany o to, jak będzie dziś świętował swoje 42. urodziny. Aktor przy okazji zdradza, kiedy będzie mógł wrócić na plan serialu "Pierwsza miłość".

 • "Pierwsze kuszenie Chrystusa": Raczek odpowiada Gowinowi

  Krytyk Tomasz Raczek zareagował na niedawny wpis na Twitterze Jarosława Gowina, w którym wicepremier i minister nauki zaapelował do szefa Netflixa o usunięcie z oferty platformy streamingowej filmu "Pierwsze kuszenie Chrystusa". "Żądanie, żeby wycofać jakiś film, pachnie cenzurą. Cenzura (...) pachnie anachronizmem. XXI wiek i takie myśli? I to u humanisty? (...) Światły człowiek i takie rzeczy?" - Raczek zwrócił się bezpośrednio do Gowina w wideorecenzji filmu.

 • Agnieszka Gozdyra: Urodziny bez kwiatów

  ...kupiła tyle trawy, żebyś teraz siedział w domu, niewdzięczniku?". Takie to są rozmowy. Na urodziny, zamiast kwiatów, prosisz o datki na schronisko. Dlaczego zwierzęta są dla ciebie tak ważne...

 • Urodziny Wojciecha Mecwaldowskiego

  Wojciech Mecwaldowski kończy w czwartek, 5 kwietnia, 32 lata. Jego kariera nabiera rozpędu - niebawem do kin wejdzie kilka filmów z udziałem tego artysty.

 • Jacek Fedorowicz obchodzi 80. urodziny

  Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i satyryków Jacek Fedorowicz kończy we wtorek 80 lat. Artysta zasłynął jako jeden z najważniejszych głosów, wyśmiewających absurdy polskiej polityki.

 • Sławomir z prezentem na swoje urodziny. Zobacz teledysk "Weekendowy Korsarz"

  W swoje 36. urodziny Sławomir zaprezentował teledysk do utworu "Weekendowy Korsarz". To nagranie zapowiada nowy album "gwiazdy rock polo" i autora wielkiego przeboju "Miłość w Zakopanem".

Zdjęcia na temat: urodziny pierwsza milosc
Wideo na temat: urodziny pierwsza milosc
 • "Pierwsza miłość": "Zasługujesz na kogoś lepszego"

  Norbert (Łukasz Konopka) kompletnie zapomina o urodzinach Pauliny (Julia Pogrebińska). Na jego nieszczęście sytuację wykorzystuje Walery… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.