• Informacje na temat:

  urodziny pierwszej miłości

Artykuły na temat: urodziny pierwszej miłości
 • Krzysztof Janczar świętuje 70. urodziny!

  ...", mecenasa Terczyńskiego w "Pierwszej miłości", Jurija w "Plebanii", Dariusza Terleckiego w "BrzydUli" i prorektora w "M jak miłość" oraz w filmach "Bogowie", "Miasto z morza" i "Wojna żeńsko męska(...) Pawełka Jankowskiego, cieszył się niewyobrażalną popularnością i z 15-letniego wówczas Krzysztofa uczynił gwiazdę pierwszej wielkości. Skazany na aktorstwo - Wtedy w telewizji był tylko jeden...

 • Anna Guzik czeka na nowe wyzwania

  Ostatnio Annę Guzik prześladuje... miłość. W ubiegłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz, w 10. urodziny serialu, dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

 • Anna Gzyra-Augustynowicz obchodzi 35. urodziny

  Anna Gzyra-Augustynowicz obchodzi dzisiaj 35. urodziny. Aktorka znana jest szerokiej publiczności przede wszystkim z roli Sylwii Okońskiej, którą grała w "M jak miłość". Co u niej słychać?

 • Mateusz Banasiuk: Jest bardzo dobrze

  Jego serialowy bohater - Radek z "Pierwszej miłości" - ma teraz kłopoty. Aktor - przeciwnie. Mateusz Banasiuk zdradził, że mijający rok był dla niego bardzo udany. Opowiedział też o nowych zawodowych planach.

 • "Sanatorium miłości": Internauci nie zostawiają suchej nitki na Ninie!

  Janina Busk (62 l.), uczestniczka programu "Sanatorium miłości", budzi skrajne emocje. Jedni ją uwielbiają, inni wytykają hałaśliwość i brak pokory. Kim jest najbarwniejsza uczestniczka nowego show TVP?

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Aneta Zając szczęśliwa! To były wspaniałe urodziny!

  Aneta Zając (34 l.) ma powody do zadowolenia! We wspaniały sposób spędziła swoje urodziny, zorganizowano dla niej pełno niespodzianek, a na koniec dostała nowy kontrakt reklamowy!

 • Leonard Cohen skończył 80 lat

  Poeta, pisarz i bard, obdarzony głębokim, niskim głosem, którym śpiewa pieśni o samotności, religii i miłości - Leonard Cohen kończy w niedzielę 80 lat. Swoje urodziny Kanadyjczyk uczcił wydając nową płytę pt. "Popular Problems" - w polskiej edycji z tłumaczeniami swych tekstów.

 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski kończy 40 lat!

  W piątek, 27 kwietnia, popularny serialowy aktor Łukasz Płoszajski, czyli Artur Kulczycki z "Pierwszej miłości", obchodzi 40. urodziny.

 • Ewa Telega: Blondynka po 50-tce

  Od niedawna Ewa Telega jest blondynką. - Obiecałam sobie, że zostanę nią na 50. urodziny - mówi aktorka.

Zdjęcia na temat: urodziny pierwszej miłości
Dyskusje na temat: urodziny pierwszej miłości