• Informacje na temat:

  urodziny premiera

Artykuły na temat: urodziny premiera
 • Aleksandra Justa obchodzi 50. urodziny

  ...i Dawid Dziarkowski. Zdjęcia do serialu zakończyły się 12 września br., a premiera zaplanowana jest na 2020 rok. Prywatnie Aleksandra Justa była przez 20 lat żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Para rozwiodła...

 • Premier spotkała się z Danutą Szaflarską

  Szefowa rządu złożyła życzenia aktorce Danucie Szaflarskiej, która 6 lutego obchodzi 100. urodziny. "Życzę pani dużo zdrowia i aby energia, która od pani promienieje, nigdy pani nie opuszczała" - powiedziała premier na czwartkowym spotkaniu w kancelarii premiera.

 • "Sherlock": Benedict Cumberbatch obchodzi 40. urodziny!

  Benedict Cumberbatch, czyli serialowy Sherlock Holmes, obchodzi dzisiaj 40. urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy wybrać pięć naszych ulubionych ról brytyjskiego aktora.

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • Krzysztof Janczar świętuje 70. urodziny!

  ...w gościnnych epizodach w "Ojcu Mateuszu" i "Przyjaciółkach"). We wtorek - 7 stycznia - Krzysztof Janczar świętuje swe 70. urodziny. Aktor żartuje, że - choć mógłby już cieszyć się urokami życia emeryta - na...

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • "Teoria wielkiego podrywu": 10. sezon na 10. urodziny Comedy Central

  Premiera najnowszego sezonu ulubionego serialu wszystkich geeków zbliża się wielkimi krokami. Już 19 października, w dniu swoich 10. urodzin, stacja Comedy Central Polska wyemituje pierwszy odcinek 10. sezonu „Teorii wielkiego podrywu”.

 • Uroczysta premiera filmu "Karski i władcy ludzkości"

  Jan Karski był świadkiem prawdy o Holokauście, ale też symbolem nieudanej próby odwrócenia losów historii - powiedział w czwartek, 23 kwietnia, szef MSZ Grzegorz Schetyna podczas premiery film dokumentalnego "Karski i władcy ludzkości" w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

 • Tak Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak będzie świętować swoje urodziny!

  Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak dziś obchodzi swoje 40. urodziny. Z tej okazji jej mąż postanowił zrobić dla niej coś specjalnego!

 • 106-letni Manoel de Oliveira wprowadza do kin nowy film

  Najstarszy reżyser świata Manoel de Oliveira wprowadza na ekrany portugalskich kin swój najnowszy film - "Starca z Restelo" ("O Velho do Restelo"). Krótkometrażowy obraz będzie mieć premierę w Lizbonie i Porto w czwartek, czyli w dniu 106. urodzin artysty.

Zdjęcia na temat: urodziny premiera
Wideo na temat: urodziny premiera
 • Shakira podbiła zielony (!) dywan. Co za mini!

  Na hiszpańskiej premierze najnowszej disnejowskiej animacji nie mogło zabraknąć głównych gwiazd produkcji. Szczególną uwagę fotoreporterów przykuła Shakira, która użyczyła głosu jednej z filmowych postaci. Piosenkarka postawiła na krótką sukienkę i wysokie kozaki za kolano. W Barcelonie gwiazda świętowała 39. urodziny. Czy wygląda na swój wiek? (ENEX/x-news)

Dyskusje na temat: urodziny premiera