• Informacje na temat:

  urodziny prezydenta

Artykuły na temat: urodziny prezydenta
 • 70. urodziny Janusza Zaorskiego. List od prezydenta Dudy

  Janusz Zaorski w swoich filmach "podejmuje opowieść o polskości, o momentach naszej chwały, ale i słabości, o specyfice bycia Polakiem" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście gratulacyjnym skierowanym do reżysera, który obchodzi we wtorek, 19 września, 70. urodziny.

 • Urodziny Springsteena

  W czwartek, 23 września, 55. urodziny obchodzi Bruce Springsteen. Słynny amerykański rockman na początku listopada wyda na DVD płytę "In Concert: MTV Plugged", a miesiąc wcześniej zagra w Stanach na trasie "Vote For Change".

 • 90. urodziny Giny Lollobrigidy

  Amerykę. Już w latach 50. amerykańska prasa pisała, że "Nowy Jork oszalał na punkcie Giny". Pojawiła się na okładce pisma "Time", została z honorami przyjęta w Białym Domu przez prezydenta Dwighta...

 • Koncert na 90. urodziny Andrzeja Wajdy

  ..."Katyń". Koncert "Wajda 90 - koncert muzyki filmowej na 90. urodziny Mistrza" pod patronatem prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego zorganizowało miasto i Krakowskie Biuro Festiwalowe(...) mi tytuł i jak się nazywam - żartował. Reżyser dziękował władzom miasta za zorganizowanie koncertu i wszystkim obecnym za to, że przyszli na jego urodziny. W programie wieczoru znalazła się muzyka...

 • Prezydent złożył życzenia Katarzynie Łaniewskiej z okazji 85. urodzin

  Z okazji jubileuszu urodzin proszę przyjąć serdeczne gratulacje oraz życzenia jak najlepszego zdrowia; z uznaniem pragnę wspomnieć o pani zasługach dla polskiej kultury - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do Katarzyny Łaniewskiej. Aktorka obchodzi w środę, 20 czerwca, 85. urodziny.

 • Życzenia prezydenta dla Jana Peszka z okazji 75. urodzin

  Życzenia Andrzeja Dudy zostały opublikowane w środę na stronie Kancelarii Prezydenta. "Z okazji 75. rocznicy pana urodzin proszę przyjąć serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia. W tym uroczystym dniu chciałbym przekazać panu wyrazy uznania i podziękować za pana dotychczasowe dokonania aktorskie oraz za działalność dydaktyczną" - zaakcentował prezydent. Jak przypomniał, aktor wystąpił...

 • Prezydent złożył życzenia Bożenie Dykiel z okazji urodzin

  Prezydent Andrzej Duda złożył serdeczne gratulacje Bożenie Dykiel, a także najlepsze życzenia wszelkiej osobistej pomyślności z okazji jej urodzin. Aktorka znana m.in. z filmów "Ziemia obiecana", "Wesele" oraz z seriali "Dom", "Alternatywy 4" i "Na Wspólnej" skończyła w niedzielę, 26 sierpnia, 70 lat.

 • Shah Rukh Khan: Urodziny bollywoodzkiego gwiazdora

  ...aktor obchodzi 50. urodziny.

 • Prezydent złożył życzenia urodzinowe Barbarze Krafftównie

  Przyczyniła się pani ogromnie do rozwoju polskiej kultury, dlatego raz jeszcze proszę przyjąć słowa najwyższego uznania, które w imieniu Rzeczypospolitej mam zaszczyt pani przekazać - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do Barbary Krafftówny. Artystka obchodzi w środę, 5 grudnia, 90. urodziny.

 • Życzenia prezydenta dla Beaty Tyszkiewicz

  ..."Pragnę przekazać serdeczne gratulacje oraz słowa uznania i wdzięczności za pani dorobek artystyczny, który zajmuje trwałe miejsce w historii polskiego kina" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do pierwszej damy polskiego kina Beaty Tyszkiewicz, obchodzącej we wtorek, 14 sierpnia, 80. urodziny.

Dyskusje na temat: urodziny prezydenta