• Informacje na temat:

  urodziny rihanny

Artykuły na temat: urodziny rihanny
 • Rihanna i Katy Perry: To koniec ich przyjaźni?

  ..., bo para coraz częściej widywana jest razem. Ten fakt bardzo nie spodobał się Katy Perry, która od pewnego czasu unika Rihanny. "Prawie ze sobą nie rozmawiają od momentu, gdy Rihanna zaczęła się(...). Nie chce mieć z tym nic wspólnego" - czytamy. Doniesienia "New York Daily News" ma również potwierdzać nieobecność Rihanny na imprezie urodzinowej Katy Perry. Choć piosenkarka była w tym samym...

 • Rihanna skończyła 27 lat. Na urodzinach same sławy

  W piątek, 20 lutego, pochodząca z Barbadosu wokalistka Rihanna obchodziła 27. urodziny. Na przyjęciu z tej okazji pojawili się m.in. Leonardo DiCaprio, Mick Jagger, Bill Murray, Naomi Campbell czy Jim Carrey.

 • Rihanna poznała rodziców chłopaka

  ...przez byłego partnera, Chrisa Browna, na początku lutego. "Matt naprawdę chciał zorganizować coś wyjątkowego dla Rihanny, ponieważ w ubiegłym roku praktycznie nie świętowała swoich 21. urodzin. To było tylko przyjęcie dla najbliższych przyjaciół. Nie zabrakło na nim karaibskiego jedzenia, tańców oraz pysznego tortu" - wyjaśnił informator portalu. O związku Rihanny i 25-letniego Kempa mówi się od...

 • "The Voice of Poland": Trudne wybory Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak

  Za nami pierwszy odcinek na żywo piątej edycji "The Voice of Poland". Tradycyjnie nie obyło się bez łez i emocjonalnych wyznań.

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  ...założyła strój od Rihanny". Na szczęście partnerka Partyki potrafiła obrócić to stwierdzenie w żart. Para zyskała wysokie noty, liczące 27 punktów. Kolejną parą była Ania Bosak oraz Piotr Kupicha(...). W surowej ocenie występu nie pomogła nawet wiadomość, że mistrz tańca następnego dnia ma obchodzić urodziny. Karolak powiedział więc wprost: ,,To była masakra. Pojechałeś po bandzie. To nie było...

 • Zdjęcie pobitej Rihanny w sieci

  W internecie ujawniono fotografię poranionej twarzy amerykańskiej piosenkarki. Rihannę pobił jej były chłopak, wokalista Chris Brown.

 • Koniec romansu Rihanny. Są zbyt młodzi?

  Piosenkarz Chris Brown poinformował o rozstaniu z wokalistką Rihanną. "Jestem zbyt młody, by się z kimś wiązać na stałe" - wytłumaczył.

 • Rihanna bez wytchnienia. I tak od siedmiu lat!

  Gwiazda pop Rihanna 20 lutego skończyła 24 lata. Jak spędziła swoje urodziny wokalistka? Pracując!

 • Najpierw pobił, teraz przeprasza

  W piątek (20 lutego) wokalista Chris Brown próbował dodzwonić się do swojej byłej dziewczyny Rihanny. Piosenkarz chciał złożyć pobitej przez siebie gwieździe życzenia urodzinowe.

 • Duże pieniądze za 45 minut. Rihanna tam "była"

  Za swoją pracę gwiazdy otrzymują solidne wynagrodzenia, jednak otrzymują zapłatę również za to, co dla każdego jest przyjemnością.