• Informacje na temat:

  urodziny samusionek

Artykuły na temat: urodziny samusionek
 • "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  W piątek 24 czerwca Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej", zdmuchnie 45 świeczek na urodzinowym torcie. Aktorka życzyć sobie będzie z okazji urodzin spokoju i zdrowia, ciekawych ról i wspaniałych zawodowych wyzwań...

 • Danuta Stenka: To wciąż jej czas

  W poniedziałek, 10 października, okrągłe 50. urodziny obchodzi jedna z najlepszych polskich aktorek - Danuta Stenka. Przypomnijmy sobie, za co pokochali ją widzowie?

 • Anna Samusionek wyznaje: Mam osobistą relację z Jezusem

  Anna Samusionek (45 l.) ma nadzieję, że film "Smoleńsk", w którym zagrała jedną z głównych ról (premiera we wrześniu), okaże się ogromnym sukcesem. To powrót aktorki nie tylko na duży ekran, ale i... do serc Polaków!

 • Wakacje bez "Na Wspólnej"

  Wakacyjny powiew wolności i marzenia o udanym wypoczynku już coraz bliżej. Widzów serial u "Na Wspólnej" czeka lato bez ich ulubionych bohaterów. Zanim jednak to nastąpi, na antenie TVN zobaczymy ostatni w tym sezonie tydzień z życia mieszkańców serialowej ulicy Wspólnej. Niespodzianki, nowe twarze, nieoczekiwane zwroty akcji, to tylko namiastka tego, co twórcy serialu zafundują nam przed wakacjami!

 • Farsy rodzinnej u Samusionek ciąg dalszy

  Pamiętacie jeszcze głośną sprawę rozwodu Anny Samusionek (36 l.)? Trochę przycichła, nieprawdaż? Tym razem więc postanowił przypomnieć o sobie były mąż aktorki, Krzysztof Zuber (43 l.).

 • "Na Wspólnej": Oto nowy absztyfikant Zdybickiej!

  Po rozstaniu z Maksem (Adam Fidusiewicz) Ilona (Anna Samusionek) długo była singielką, ale życie nie znosi próżni. Wkrótce na jej drodze pojawi się nowy mężczyzna - Paweł Małkowski, w roli którego zobaczymy 42-letniego Marka Włodarczyka, który wcześniej grał m.in. radcę prawnego Marka Witkowskiego, jednego z wielu ukochanych Agnieszki Lubicz (Paulina Holtz) w "Klanie".

 • Wielka przyjaźń Kuleszy i Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska studiowała na jednym roku z wieloma znanymi aktorkami, m.in. Dominiką Ostałowską i Anną Samusionek. Ale to z Agatą Kuleszą przyjaźni się do dziś!

 • "13 posterunek": Co się stało z Pawłem Burczykiem?

  ...jest gwiazdą. Niewiele osób wie, że pierwszą żoną Pawła Burczyka była aktorka Anna Samusionek, znana z roli Ilony Zdybickiej w serialu "Na Wspólnej". Małżeństwo rozpadło się, a w 2001 roku Burczyk ożenił się ponownie i został ojcem dwójki dzieci. 17 stycznia 2019 roku aktor świętuje swoje 50. urodziny. 

 • "Na Wspólnej": Zuchwała kradzież

  ...wleje zaś sok. Później bez zająknięcia oznajmi rodzicom, że wybiera się na urodziny kumpla. Zacznie też ostro negocjować z Basią (Grażyna Wolszczak) godzinę powrotu z imprezy. Oczywiście dopnie swego(...). Z kolei Maks (Adam Fidusiewicz) poprosi, by Ilona (Anna Samusionek) przyjechała po niego i Wiktorka (Kajetan Borowski) na lotnisko. Kobieta obieca być na miejscu punktualnie. Podczas drogi zacznie...

 • Polki na trzech etatach

  ...wieku. Agata zaprosiła do wspierania organizowanych za pośrednictwem portalu akcji charytatywnych wiele znanych z seriali gwiazd. We wtorek razem z przyjaciółkami-aktorkami świętowała pierwsze urodziny(...), gdzie odbyła się impreza, pojawiły się także Beata Ścibakówna i Olga Bończyk, czyli doktor Karolina Orlicka i doktor Edyta Kuszyńska z "Na dobre i na złe", oraz Anna Samusionek, czyli Teresa Piontek...

Dyskusje na temat: urodziny samusionek
 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  Pani Anno, też jestem zodiakalnym rakiem, no ba...też dzisiaj mam urodziny tyle, że mam kilka lat mniej. Pięknie pani wygląda. To co pani mówi o chęci bycia kochaną, o poczuciu niedoskonałości i jednocześnie chęci docenienia przez drugiego człowieka, to chyba jest wpisane w naszą rakową naturę. Też taka jestem, też mam podwójną naturę, czyli z zewnątrz twarda skorupa, nie pozwalająca siebie