• Informacje na temat:

  urodziny trójki

Artykuły na temat: urodziny trójki
 • ​Serialowcy uczcili 50. urodziny radiowej Trójki

  ...premier w Teatrze Syrena. Zobaczcie sami, kto świętował 50. urodziny Trójki.(...). W premierowych spektaklach "Trójki do potęgi" - oprócz Piotra Polka i Katarzyny Figury - wystąpili m.in. Beata Ścibakówna, czyli doktor Karolina Orlicka z "Na dobre i na złe", Krystyna Tkacz, czyli Francesca...

 • "Motyl. Still Alice" : Portret pamięciowy

  Alice jest szanowaną lingwistką, piękną żoną i wspaniałą matką trójki dorosłych dzieci. "Trwaj chwilo, jesteś piękna!" - mogłaby zakrzyknąć w swoje pięćdziesiąte urodziny. Nie zrobiła tego. Czyżby już wtedy intuicyjnie czuła, że niedługo choroba odbierze jej wszystko, na co pracowała przez całe swoje życie?

 • "Na dobre i na złe" świętuje 15. urodziny!

  ...niezłomny dr Tretter (Piotr Garlicki). A fanom te zmiany wcale nie przeszkadzały, dzięki czemu produkcja oglądana dziś przez ponad 5 mln widzów niezmiennie należy do trójki najpopularniejszych polskich...

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • "Ranczo": Marta Lipińska świętuje 75. urodziny!

  Marta Lipińska, czyli Michałowa z "Rancza", 14 maja kończy 75 lat. - Czuję się ciągle młoda duchem dzięki pracy i... wnukom - mówi uwielbiana przez widzów aktorka.

 • "Uprowadzona 3": Bryan Mills ścigany

  Mam wiele rzeczy na sumieniu. Jestem gotów ponieść za nie odpowiedzialność, by chronić rodzinę - mówi bohater "Uprowadzonej 3". Kogo teraz zapragnie pomścić samotny wilk Bryan Mills?

 • "M jak miłość": Witold Pyrkosz świętuje 88. urodziny!

  ...mogę jednak narzekać, bo przeżyłem swoje życie słusznie i coś w nim osiągnąłem. 24 grudnia Witold Pyrkosz świętować będzie swe 88. urodziny, choć oficjalnie skończy 88 lat dopiero tydzień później...

 • Magdalena Schejbal marzy o roli superbohaterki

  Najpierw chciała zostać dziennikarką, potem... korespondentem wojennym, w końcu poszła w ślady rodziców - aktorów. - Chciałabym zagrać superbohaterkę - mówi Magdalena Schejbal. - Moje dzieci mogą być nawet spawaczami - byleby były szczęśliwe - dodaje.

 • Adam Zdrójkowski świętuje dziś 14 urodziny

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", 29 maja kończy 14 lat. Urodziny świętować będzie razem z bratem bliźniakiem - Jakubem Zdrójkowskim, czyli niezapomnianym Piotrusiem z "Rodziny zastępczej".

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

Zdjęcia na temat: urodziny trójki
Wideo na temat: urodziny trójki
 • Szefowie wrogowie 2

  Ciąg dalszy perypetii trójki przyjaciół znanychz filmu "Szefowie wrogowie".

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Mr. Nobody

  Zrealizowana z niezwykłym rozmachem europejska odpowiedź na ?Ciekawy przypadek Benjamina Buttona?. Nemo Nobody (Jared Leto) prowadzi beztroskie życie u boku żony i trójki dzieci. Jednak pewnego dnia budzi się jako 120-­-letni starzec w przyszłości, w 2092 roku. Jest najstarszym człowiekiem na Ziemi i ostatnim śmiertelnikiem w świecie nieśmiertelnych.

Dyskusje na temat: urodziny trójki
 • Re: Małgorzata Socha świętuje 40. urodziny

  Piękna i seksowna kobieta i aktorka. Matka trójki dzieci, tylko pozazdrościć. Jest przykładem na to, że macierzyństwo upiększa kobietę. Ma styl i klasę a te nogi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Małgorzata Socha świętuje 40. urodziny

  Taaaak, macierzyństwo upiększa kobietę. Jak ma się kasę na to, żeby ktoś pilnował trójki dzieci a samemu ma się sporo czasu na bieganie po salonach kosmetycznych. W przeciwnym wypadku: dzieci, dom, praca, masę spraw i na samym końcu własne dobro.

 • Re: "M jak miłość": Witold Pyrkosz świętuje 88. urodziny!

  rocznie. Jesteście zdumieni?? To przeliczcie jeszcze raz. Też liczyłem, bo nie wierzyłem. Wniosek jest taki: ktoś z trójki: GUS, ZUS, Rząd RP łże. ŁŻE W BEZCZELNY SPOSÓB. Gorzej: dopuszczam możliwość