• Informacje na temat:

  urodziny wnuka

Artykuły na temat: urodziny wnuka
 • Benjamin Keough nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci wnuka Elvisa Presleya

  ...rodzina będzie obwiniać ją za śmierć wnuka Elvisa. "Daily Mail" cytuje sąsiada Presleyów, który miał słyszeć, jak Diana Pinto rozmawiała z policjantami: "Histerycznie powtarzała: 'Nie mogę w to(...), zagrała tam główną rolę obok  Orlando Blooma ) czy  "Mad Max: Fury Road"  (2015, w obsadzie znalazła się również  Charlize Theron ). W dniu śmierci swojego brata Riley świętowała urodziny swojego męża...

 • Marek Kondrat: Wnuk karczmarza

  To, że Marek Kondrat porzucił przed laty zawód aktora i związał się z branżą winiarską być może jest wpływem genów. Wszak jego dziadek miał karczmę w Przemyślu. Nad tą hipotezą Kondrat może podumać w piątek, w dniu swoich 69. urodzin.

 • Kirk Douglas: 103. urodziny

  W poniedziałek, 9 grudnia, 103. urodziny obchodzi Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Ethan Peck: Wnuk legendarnego aktora robi karierę

  Salvatore Ferragamo. Obraz uświetnia 100. urodziny marki. Co ciekawe, z Ferragamo współpracował przed laty również jego dziadek. Ethan ma już pewne doświadczenie na styku filmu i mody. W 2012

 • Ojciec gwiazdy chciałby poznać wnuka

  ...urodziła syna. Ojcem dziecka jest partner gwiazdy Simon Konecki. Mark Evans w rozmowie z "Daily Mail" przyznał, że chciałby poznać wnuka i prosił córkę o spotkanie. "Zostawiłem wiadomość na jej telefonie(...) znalazłem informację, że dziecko ma na imię Angelo James" - przyznaje dodając jednocześnie, że niezbyt podobają mu się imiona wnuka. "Nie mam pojęcia, dlaczego nazwała go w ten sposób? Może chciała...

 • 82. urodziny słynnego "Maliniaka"

  Roman Kłosowski niedawno zakończył zdjęcia do kolejnego filmu. Znany wszystkim "Maliniak" obchodzi w Walentynki 82. urodziny. Jest parę ról, których nie zagrałem i już nie zagram" - wyznaje.

 • Paul McCartney: Piosenka na urodziny

  Dzieci i wnuki Paula McCartney'a nagrały swoją wersję słynnego przeboju "When I'm 64" The Beatles z okazji właśnie 64. urodzin sir Paula, przypadających w niedzielę, 18 czerwca... Utwór został nagrany w słynnym studiu Abbey Road w Londynie z pomocą Gilesa, syna sir George'a Martina, legendarnego producenta Beatlesów.

 • Kirk Douglas: 99. urodziny nestora kina

  W środę, 9 grudnia, 99. urodziny obchodzi Kirk Douglas. Prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood. Jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci.

 • V. Beckham: Urodziny bez męża

  Po raz drugi z rzędu David Beckham nie uczestniczył w urodzinach żony, Victorii Beckham. Swoje 31. urodziny, przypadające w niedzielę, 17 kwietnia, była wokalistka grupy Spice Girls spędziła w Madrycie, w towarzystwie rodziców i dzieci. Jednym z prezentów od męża był niespodziewany przylot osobistej fryzjerki Victorii z Londynu, która miała sprawić jej nowe uczesanie.

 • Jarosław Kukulski: 75. rocznica urodzin. Natalia Kukulska i koncert "Życia mała garść" dla rodziców

  W niedzielę (26 maja) 75 lat skończyłby Jarosław Kukulski. Tego dnia w hali Torwar w Warszawie odbędzie się specjalny koncert "Życia mała garść" poświęcony pamięci kompozytora i jego pierwszej żony, wokalistki Anny Jantar.

Zdjęcia na temat: urodziny wnuka
Dyskusje na temat: urodziny wnuka