• Informacje na temat:

  urok nastolatki

Artykuły na temat: urok nastolatki
 • "O mnie się nie martw": Czy Iga ulegnie urokowi przystojnego prawnika?

  Marcin (Stefan Pawłowski) zaprosi Igę (Joanna Kulig) na randkę, Ewelinka (Ewelina Serafin) zdradzi Krzyśka (Paweł Domagała) z jego najlepszym przyjacielem, a w kancelarii Zarzyckiego (Adam Zieliński) zjawi się ciężarna nastolatka, która za wszelką cenę będzie chciała skontaktować się z... Marcinem. TVP2 zaprasza dziś wieczorem na premierę 2. serii "O mnie się nie martw".

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • "Złotopolscy": Jarosław Jakimowicz marzy, by powstał film o... nim i jego życiu

  ..."Tato" i "Nic śmiesznego", przeszły bez echa, ale po premierze "Młodych wilków" z dnia na dzień stał się idolem. Jego urok (nie da się ukryć, że przyciągał uwagę, bo wyglądał jak "młody bóg(...) mediów społecznościowych. Dziś Jarosław Jakimowicz jest mężczyzną po pięćdziesiątce i nie przypomina już uroczego blondyna, w którym ćwierć wieku temu kochały się niemal wszystkie polskie nastolatki...

 • Zawadiacki apel o miłość do życia

  27 marca na ekrany polskich kin wejdzie komediodramat "Była sobie dziewczynka" w reżyserii Marka Monheima. To ciepła historia o trudach i urokach okresu dojrzewania.

 • Co słychać u gwiazd "Plotkary" 7 lat od zakończenia serialu?

  ...i konfliktów, a jednak wciąż nie sposób oprzeć się jego urokowi osobistemu. Poza tym jego relacja z Blair to jeden z najgorętszych wątków "Plotkary", który na koniec wreszcie normuje się - para bierze...

 • "Rozumiemy się bez słów" : Bez dwóch zdań

  "Rozumiemy się bez słów" nie jest komedią o niepełnosprawnych, choć na pierwszym planie dumnie pręży się trójka głuchoniemych osób. Film Erica Lartigau to lekka, zabawna, uroczo sprośna i niepoprawna politycznie historia o urokach dojrzewania.

 • Piękna Natalia Szroeder próbuje zrobić idealne selfie! Gdzie Quebonafide?

  Wokalistka Natalia Szroeder (23 l.) zachwyca nie tylko głosem, ale i niezwykłą urodą. Jej urokowi nie był w stanie oprzeć się nawet idol nastolatek raper Quebonafide. Ich romans wzbudza ogromne emocje, bo pochodzą z dwóch różnych światów i wielu długo nie mogło pojąć, co piękna gwiazda pop widzi w wytatuowanym od stóp do głów "niegrzecznym" gwiazdorze. Ostatnie dni para spędzała jednak oddzielnie...

 • "Kraina jutra": George Clooney znowu w akcji!

  Ma sławę, wszechstronny talent, dwa Oscary na koncie oraz...żonę, którą uwielbia adorować ku uciesze paparazzich. Na szczęście George Clooney uwodzi swoim urokiem nie tylko ukochaną Amal, ale też miliony widzów na całym świecie. Najbliższa okazja do podziwiania aktorskich zdolności Clooneya już wkrótce - od 29 maja w kinach "Kraina jutra", najnowsza produkcja przygodowa Disneya.

 • Kayah narzeka na syna: To zemsta za moją matkę!

  Kayah (47 l.) udzieliła właśnie wywiadu jednemu z kolorowych magazynów, w którym opowiedziała co nieco o "urokach" macierzyństwa...

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.