• Informacje na temat:

  urszula dom

Artykuły na temat: urszula dom
 • Urszula: Boję się tego, co mamy teraz

  Urszula (60 l.), jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek, opowiedziała, jak sobie radzi w okresie narodowej kwarantanny. Artystka boi się, że wyląduje w szpitalu i będzie leżeć sama w zamknięciu. Pierwszy raz opowiedziała również o swoich synach: starszym Guciu Zybowskim i młodszym Szymonie Kujawskim. Najmłodszy, niestety, niechętnie garnie się do nauki.

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Kryzys w związku Urszuli?! Partner znów sięga po używki?

  Urszula (59 l.) zawsze marzyła o tym, by stworzyć szczęśliwą rodzinę. Tak też się stało. Niestety, po kilku latach sielanki nad związkiem gwiazdy zebrały się ciemne chmury. Coraz częściej słyszy się, że w związku Urszuli z Tomaszem Kujawskim nie dzieje się najlepiej. Czy powodem ich kryzysu jest różnica wieku?

 • Dorota Kolak: Miłe, starsze panie? To się zmieniło

  Już dziadkowie Doroty Kolak zajmowali się sztuką, pasję i zawód przejęła także córka aktorki. Gwiazda opowiada, jak żyje się w artystycznym domu, zdradza również swoje zawodowe plany na przyszłość.

 • Rewolucja w życiu Urszuli Dudziak!

  Urszula Dudziak (74 l.) szykuje się do bardzo ważnego wydarzenia. Jeszcze kilka lat temu nie przypuszczała, że coś takiego ją jeszcze spotka...

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

 • Urszula i Stanisław Zybowski: Ich miłość brutalnie przerwała choroba

  ...- wspominała Urszula. Postanowili założyć własny zespół. Wymarzyli też sobie dom, ale na to potrzebowali pieniędzy. - Stach namówił mnie, byśmy spróbowali szczęścia w Ameryce. Ale Ameryki nie(...)Poznali się w Lublinie w 1986 roku. Stanisław Zybowski właśnie dołączył do zespołu Budka Suflera, z którą Urszula miała nagrywać kolejną płytę. 25-letnia wówczas piosenkarka weszła do studia...

 • Czesław Śpiewa "Biały Murzyn": Kolejny kontrowersyjny teledysk Czesława Mozila

  Czesław Śpiewa udostępnił teledysk do drugiego singla promującego album "Księga emigrantów. Tom 1".

 • Urszula Dudziak: Podwójny pech

  Podczas pierwszej ciąży Urszula Dudziak (76 l.) nieźle najadła się strachu! I to nie tylko ze względu na siebie i swoje dziecko, ale także mamę. Co się wówczas wydarzyło?

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

Zdjęcia na temat: urszula dom
Wideo na temat: urszula dom
 • Tak wygląda dom Urszuli! Ładny?

  Urszula zaczęła promocję swojej najnowszej płyty. Z tego powodu postanowiła pokazać widzom swój podwarszawski dom. Jak Wam się podoba? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Urszula Chincz chce być nową "perfekcyjną panią domu"?

  Urszula Chincz dzieli się z widzami „Pytania na śniadanie” sprawdzonymi sposobami na utrzymanie porządku w domu. Ostatnio uruchomiła również swój kanał na jednym z portali. Filmiki realizowane są w domu prezenterki, według jej autorskiego pomysłu i każdy poświęcony jest innemu problemowi. Czy stanowi konkurencję dla Małgosi Rozenek? – Absolutnie nic o tym nie wiem, nie mam zupełnie takich

Dyskusje na temat: urszula dom
 • Re: Kinga Preis (Natalia)

  Filmografia 1996: Opowieści weekendowe: Niepisane prawa − jako Jolanta 1997: Pokój 107 − jako Zośka 1997: Farba − jako Majka 1998: Poniedziałek − jako Renata 1998: Dom Pirków(...): Cztery noce z Anną − jako Anna P. 2008: Jeszcze raz − jako Grażyna 2008: Rysa − jako Zosia od 2008: Ojciec Mateusz − jako Natalia, gospodyni księdza 2009: Dom zły − jako Bożena