• Informacje na temat:

  urszula dudziak michał urbaniak

Artykuły na temat: urszula dudziak michał urbaniak
 • Michał Urbaniak: Piękno nowej Warszawy ("Sunshine")

  Po ponad 10 latach do sprzedaży trafił nowy album "Beats & pieces" nagrany pod szyldem Urbanator Days , przy którym Michałowi Urbaniakowi pomagali m.in. Michael Patches Stewart(...) "Stewlocks" Ninvalle (rap). Dodatkowo gościnnie występują m.in. Grubson, O.S.T.R., Marek Pędziwiatr, P Unity, Patrycja Zarychta i była żona Urszula Dudziak. Teledysk do utworu "Sunshine" został stworzony...

 • Michał Urbaniak: Hip hop bez słów

  ..., O.S.T.R., Marek Pędziwiatr, P Unity, Patrycja Zarychta i była żona Urszula Dudziak. Adam Drygalski, Interia: Skąd się wziął flirt z hip hopem? Michał Urbaniak: - To nie flirt, tylko to(...)Po ponad 10 latach do sprzedaży trafia nowy album, przy którym Michałowi Urbaniakowi pomagali m.in. Michael Patches Stewart (trąbka), Femi Temowo (gitara), Xantone...

 • Urszula Dudziak: One Woman Show

  ...22 października Urszula Dudziak kończy 70 lat. Po przeprowadzce do Nowego Jorku w 1973 roku Polka stała się gwiazdą światowego jazzu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że słynna Urszula Dudziak przez całe życie zmagała się z wielkimi kompleksami.

 • Michał Urbaniak kończy 75 lat i nie zwalnia tempa

  Prawdopodobnie w lutym premierę będzie miał zapowiadany wcześniej album "Urbanator Days Beats & Pieces" Michała Urbaniaka. Światowej sławy saksofonista i skrzypek w poniedziałek (22 stycznia) kończy 75 lat.

 • Urszula Dudziak i historia jej sukienki ślubnej

  Być może nad tą brązową, koronkową sukienką z białym kołnierzykiem wisi jakaś klątwa, być może legły przez nią w gruzach dwa związki. Mimo to Urszula Dudziak wciąż trzyma w szafie swoją liczącą ponad 50 lat kreację ślubną.

 • "Call to Unite": Kasia Urbaniak wśród światowych gwiazd walczących z koronawirusem

  Oprah Winfrey, Julia Roberts, Jennifer Garner oraz były prezydent USA George W. Bush to tylko niektóre z światowych sław, które wystąpią w globalnej majówce na żywo. Wśród nich będzie Polka Kasia Urbaniak.

 • Urszula Dudziak: Wszystko gra (nowa płyta)

  Pierwsza dama polskiego jazzu Urszula Dudziak pełna optymizmu powraca z nowym, pierwszym od lat, albumem studyjnym "Wszystko gra". Skąd wziął się tytuł płyty? "Te dwa słowa to swoiste zaklęcie" - mówi tajemniczo wokalistka.

 • Ryszard Rynkowski w duecie z Urszulą Dudziak

  Już wkrótce ukaże się na rynku nowa płyta Ryszarda Rynkowskiego, jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów, znanego choćby z przeboju "Ten sam klucz". W jednej z piosenek zatytułowanej "Dary losu" zaśpiewała wraz z nim Urszula Dudziak. Jak doszło do tej współpracy? Zapytaliśmy u źródła, czyli samego artystę.

 • Michał Urbaniak skończył 70 lat

  Michał Urbaniak, jeden z najpopularniejszych polskich muzyków jazzowych, skrzypek i saksofonista, 22 stycznia skończył 70 lat. Na swoim koncie muzyk ma ponad 40 płyt, występy w Carnegie Hall i Beacon Theatre, a także współpracę z takimi muzykami jak Miles Davis, Herbie Hancock, Wayne Shorter i Marcus Miller.

 • Mika Urbaniak bez ograniczeń

  Po trzech latach nowy materiał przygotowała Mika Urbaniak, śpiewająca córka Michała Urbaniaka i Urszuli Dudziak. Drugi album "Follow You" ukaże się 24 kwietnia.

Zdjęcia na temat: urszula dudziak michał urbaniak