• Informacje na temat:

  urszula piosenkarka

Artykuły na temat: urszula piosenkarka
 • Urszula Dudziak i historia jej sukienki ślubnej

  Być może nad tą brązową, koronkową sukienką z białym kołnierzykiem wisi jakaś klątwa, być może legły przez nią w gruzach dwa związki. Mimo to Urszula Dudziak wciąż trzyma w szafie swoją liczącą ponad 50 lat kreację ślubną.

 • Urszula Chojan nie żyje. Zginęła w tragicznym wypadku w USA

  Urszula Chojan nie żyje – podaje "Fakt". Polska piosenkarka country zginęła w nieszczęśliwym wypadku w Stanach Zjednoczonych.

 • Pol'and'Rock Festival 2020: Urszula, Acid Drinkers i Farben Lehre na Najpiękniejszej Domówce Świata

  ...znają uczestnicy Pol'and'Rock i Przystanku Woodstock . Koncerty i spotkania transmitowane będą m.in. na profilu WOŚP na Facebooku i na kanale Kręcioła.tv na Youtube. Urszula to jedna z najbardziej cenionych polskich artystek rockowych, piosenkarka, autorka tekstów, aktorka. Można śmiało nazwać ją matką chrzestną Najpiękniejszego Festiwalu Świata - wokalistka gościła na amerykańskim festiwalu...

 • Urszula nagrywa

  Urszula od pewnego czasu pracuje wytrwale nad nową płytą Nie wiadomo jednak, kiedy nowy album popularnej wokalistki trafi do sklepów.

 • Urszula Dudziak o "The Voice Senior": Ząb czasu gryzie wszystkich jednakowo

  Średnio prawie 2,9 mln widzów miały pokazane w sobotę (7 grudnia) dwa pierwsze odcinki nowego show TVP "The Voice Senior". Jedną z trenerek w programie jest Urszula Dudziak.

 • "The Voice Senior": Kto zastąpi Urszulę Dudziak?

  Przypomnijmy, że Urszula Dudziak została zaproszona do bycia trenerem w 11. edycji "The Voice of Poland", gdzie oceniać będzie uczestników wraz z Michałem Szpakiem , Edytą Górniak oraz Tomsonem(...) z pań ma inną energię. Producentom ‘The Voice Senior’ zależy bardzo na piosenkarkach, które nigdy nie były jurorkami, a które jednocześnie są znane przez miliony Polaków  - czytamy. Według tabloidu...

 • Niesforna sukienka Urszuli

  Na sławy zewsząd czyhają pułapki. Przekonała się o tym ostatnio Urszula, gwiazda naszej piosenki.

 • Urszula (46 lat) wreszcie przestała ukrywać swojego nowego mężczyznę. Razem pokazali się na jednej z warszawskich imprez. To kolejny ochroniarz bliski sercu piosenkarki.

 • ..."Podkrążone oczy, wyraźnie opuchnięta twarz, słaby głos. Czy piosenkarka jest chora?" - czytamy w gazecie. "Urszula zaczęła pić albo bierze środki psychotropowe. Dlatego jest taka opuchnięta. Ale(...) Staszka Zybowskiego. Agent piosenkarki Krzysztof Kieliszkiewicz wszystkiemu zdecydowanie zaprzecza. "To bzdury. Urszula nie jest ani chora, ani tym bardziej nieszczęśliwa. Tryska energią i radością życia...

 • Urszula myśli o ślubie

  W maju 2003 roku Urszula urodziła swoje drugie dziecko, syna Szymona, którego ojcem jest jej życiowy partner, Tomasz Kujawski. W niedawnym wywiadzie słynna piosenkarka przyznała, że myśli o zalegalizowaniu swego związku, ale nie ustalili jeszcze z Tomaszem żadnych szczegółów.

Zdjęcia na temat: urszula piosenkarka
Dyskusje na temat: urszula piosenkarka
 • Re: ​"Czterdziestolatek": Roman Kłosowski nie znosił Maliniaka

  po prostu malinowy krol jak spiewala niegdys piosenkarka Urszula w latach 80 zeszlego stulecia

 • Re: Zżarła ją trema!

  W książce "Gdybym była Aniołem. Historie prawdziwe, dziwne, śmieszne", Urszula Sipińska wspomina, że Maryla Rodowicz ukradła jej piosenkę. Chodzi o utwór "Komu weselne dzieci". - Maryla po nagraniu(...) dla niej - burzy się piosenkarka. Tymczasem Sipińska ma dowody, że piosenka powstała przy niej. Skomponowała ją Katarzyna Gartner, słowa napisała sama Agnieszka Osiecka, a wstęp na sitarze