• Informacje na temat:

  uśmiech kaczyńskiego

Artykuły na temat: uśmiech kaczyńskiego
 • Nowy towarzysz Marty Kaczyńskiej (35 l.) od dawna był obecny w jej życiu. Ale dopiero teraz prezydencka córka otwiera się na uczucie. Na jej twarzy ponownie zagościł uśmiech, a w oku pojawił się zalotny błysk. Teraz częściej ma ochotę podkreślać swoją kobiecość, zaakcentować ją mocniejszym makijażem. Marta Kaczyńska znów ma ochotę korzystać z życia. Nic dziwnego, że przyciąga spojrzenia...

 • "Zapędy dyktatorskie ma Kaczyński"

  Zrobili płytę producencką wypełnioną po brzegi gośćmi zza granicy i wydali ją własnym sumptem na legalu. Jarzyn i Icerz. Pod tymi niepozornymi ksywkami kryje się ogromny potencjał producencki, niekoniecznie rapowy... Jaki? Tego, a także wielu innych rzeczy, dowiecie się z zapisu poniższej rozmowy. Z Jarzynem i Icerzem rozmawiał Filip "Diabeł" Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • ...zapałkę", co nadało jej twarzy charakteru i wyostrzyło rysy. 2016 rok dla Marty Kaczyńskiej jest przełomowy. Córka Lecha Kaczyńskiego nie tylko rozwiodła się po raz drugi - tym razem z Marcinem(...) w ustach. Gdy nauczycielom nie jest do śmiechu, jej uśmiech wręcz nie schodzi z twarzy. Ewędlina z Łęczycy, gwiazdka programu "Warsaw Shore", w niczym nie przypomina już dziewczyny, która pojawiła...

 • Co łączy Kaczyńskiego z Dodą?

  Grzegorz Schetyna porównał Platformę Obywatelską do zespołu U2, co oburzyło fanów irlandzkiej grupy. Przewodniczącemu trzeba jednak oddać, że wytyczył nowy szlak w politycznej retoryce. Podążmy tym szlakiem i przekonajmy się, które gwiazdy muzyki odpowiadają asom świata polityki.

 • Wygrała "Top Model". Zrobi karierę?

  Podczas finału drugiej edycji programu "Top Model" Anja Rubik zapowiedziała, że jej zwyciężczyni zostanie czołową modelką Polski. Czy jednak Olga Kaczyńska ma szansę na międzynarodową karierę?

 • Ci źli paparazzi...

  - Jedyna osoba w kraju, która może uniknąć fotografów, to prezydent Kaczyński. Reszta nie ma większych szans. Zawsze znajdzie się sposób, żeby zrobić im zdjęcie - uważa Przemysław Stoppa, najbardziej znany polski paparazzo.

 • Muzyczne głosy wyborcze

  "Są nas miliony" - przekonywał duet blondwłosych bliźniaczek z grupy 2Sisters w kampanii wyborczej Grzegorza Napieralskiego. Lider SLD uzyskał zaskakująco dobry wynik, a my przed II turą przyglądamy się muzykom wspierającym Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego.

 • Zamieszki w Warszawie

  Francuzi się dziwią, są przerażeni, sfrustrowani i wkurzeni. Nie rozumieją, dlaczego ich miasta płoną, samochody są niszczone, a szkoły i kościoły rujnowane. Ze zdziwieniem przyglądam się ich zdziwieniu. Bo czegóż się spodziewali, kiedy zakazywali muzułmańskim dziewczynom noszenia ich rytualnych chust do szkoły? Uśmiechu, zrozumienia i szacunku?

 • Gwiazdy w nowej produkcji TVN-u

  Ruszyły zdjęcia do nowej fabuły produkcji telewizji TVN - "Listy do M.". W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Adamczyk, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Premiera jesienią.

 • Kinga Rusin: Wpadki? Ludzka rzecz

  - Jeżeli się pomylimy, to po prostu musimy się do tego przyznać i tyle. Wpadki są ludzką rzeczą. Dzięki temu program nabiera kolorów - przyznaje Kinga Rusin, jedna z prowadzących 'Dzień Dobry TVN".