• Informacje na temat:

  uśmiech numer

Artykuły na temat: uśmiech numer
 • "Uśmiech na pogrzebie"

  ...tej płyty. Przy okazji zachęcam do przesłuchania oryginału w wykonaniu MadreDeus, bo bez tego trudno wam będzie docenić naszą wersję. Prawdę mówiąc to, że nagraliście numer MadreDeus, wcale mnie...

 • Łukasz Płoszajski: Mentalista? "Z pana to jest numer"

  ...w Arturze Kulczyckim? - Głos, wzrost i uśmiech (śmiech). Wiele tak naprawdę nas różni. Osobiście nie mam aż tak pogmatwanego życia, ale przecież o to chodzi, by pokazywać ludziom inny świat niż ten za(...) podeszło do mnie małżeństwo siedemdziesięcioparolatków. Spodziewałem się, że wyzwą mnie od łobuzów. Tymczasem oni się ciepło do mnie uśmiechnęli i z błyskiem w oku powiedzieli: "Panie Łukaszu, z pana to...

 • ​Recenzja Sound'n'Grace "Życzenia": Pozostaje czekać dalej

  Brakuje w Polsce muzyki optymistycznej, wesołej, wywołującej uśmiech - jakby tworzenie tego typu utworów było dla naszych piosenkarzy uwłaczające, a ból, cierpienie i smutek były jedynymi słusznymi wyrazami artyzmu. Na "Życzeniach" Sound'n'Grace próbują wypełnić tę niszę. I, niestety, "próbują" jest odpowiednim czasownikiem.

 • Mężczyźni Agnieszki Dygant

  Agnieszka Dygant (32 l., "Niania", "Na dobre i na złe", "Fala zbrodni") ma spojrzenie dzikiej pantery i uśmiech, który powalił na kolana już niejednego faceta. No właśnie: ilu już ich właściwie było? Ile męskich serc aktorka ma już na sumieniu?

 • Albo Inaczej 2: Młodzi mają głos!

  Z okazji premiery drugiej części projektu Albo Inaczej postanowiliśmy zapytać uczestników przedsięwzięcia o ich pierwszy kontakt z polskim hip hopem, relacje z wykonywanym przez nich numerem oraz o to, w jaki sposób trafili na płytę z klasykami polskiego rapu.

 • Wygrała "Taniec..." i klapa

  Piękny uśmiech Doroty Gardias nie przyciągnął widzów przed telewizory. Czy to koniec kariery pogodynki?

 • Dorota Wellman: Głupota i menopauza

  Nie boi się przyznać do swojego wieku czy wagi, a widzowie uwielbiają ją za uśmiech i życzliwość wobec całego świata. Nawet jak się zdenerwuje, to kopie tylko... trenera na siłowni.

 • Marta Wierzbicka: Sztuka nowych mediów

  We wtorek, 30 kwietnia, w kioskach ukaże się majowy numer męskiego miesięcznika "Playboy" z aktorką Martą Wierzbicką. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" przekonuje, że nie chce już zmniejszać piersi.

 • Radosny gość, ten Brandon

  Uśmiech nie schodził z twarzy Brandona Flowersa, wokalisty The Killers, przez cały koncert w Krakowie. Zespół z Las Vegas był największą gwiazdą pierwszego dnia tegorocznej edycji festiwalu Coke Live w Krakowie.

 • "Przepełniony ekstremalnymi emocjami"

  Kalle Wallner w młodości słuchał sporo death metalu, ale szerszej publiczności dał się poznać jako gitarzysta niemieckiej grupy RPWL, która rozpoczynała karierę grając numery Pink Floyd. Zresztą w autorskich kompozycjach tej formacji słychać mocno piętno Floydów.

Zdjęcia na temat: uśmiech numer
Dyskusje na temat: uśmiech numer