• Informacje na temat:

  uśmiech zęby

Artykuły na temat: uśmiech zęby
 • "Na dobre i na złe": Ile kosztuje uśmiech George’a Clooneya?

  ...hollywoodzki uśmiech.

 • Dawid Kwiatkowski: "Pop & Roll" platynową płytą jeszcze przed premierą

  Zamówienia na nową płytę Dawida Kwiatkowskiego "Pop & Roll" przekroczyły sumę 30 tysięcy egzemplarzy. Oznacza to, że album artysty przed premierą pokrył się platyną.

 • Andrzej Piaseczny ma nowe zęby!

  Andrzej Piaseczny (45 l.) postanowił zainwestować w hollywoodzki uśmiech! Efektami pochwalił się na festiwalu w Sopocie!

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" : Walka z wiatrakami

  Ekranizacja "Pięćdziesięciu twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Johnson ("John Lennon: chłopak znikąd") bije na głowę swój literacki pierwowzór w kwestii warsztatowej sprawności. Nie oznacza to jednak, że opowieść o romansie studentki z ekscentrycznym multimilionerem jest filmem udanym.

 • Marta Manowska: Widzowie pokochali ją za uśmiech i życzliwość. A narzeczony?

  ...charakter? Trudno cię złamać, bo takie sprawiasz wrażenie. - Staram się być silna. Ale zdarzają się też takie sytuacje, w których muszę zacisnąć zęby. Pocieszające jest to, że z czasem człowiek...

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • Nowe zęby Krzysztofa Ibisza na spotkaniu z mieszkańcami Bełchatowa

  Krzysztof Ibisz gościł ostatnio w Bibliotece Publicznej w Bełchatowie na spotkaniu z mieszkańcami miasta. Prezenter opowiadał m.in. o swojej karierze i zdrowym trybie życia. Zachęcał do aktywności fizycznej, rozdawał autografy i fotografował się ze swoimi sympatykami. Podczas spotkania szczególną uwagę zwracał nowy uśmiech 53-latka, którego pozazdrościć mógłby mu niejeden gimnazjalista...

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Czy leczenie nakładkami Brightalign odmłodzi nasz wygląd? Proste zęby to młodość!

  Współczesna ortodoncja oparta na cyfrowym planowaniu otwiera nowe możliwości przewidywalnego zakończenia całego procesu leczenia. Nigdy nie jest za późno na piękny uśmiech, mało tego, leczenie(...) ustawione zęby stanowią wsparcie dla tkanek miękkich, dzięki czemu rysy twarzy stają się bardziej symetryczne, zmarszczki ulegają spłyceniu, bruzda nosowo-wargowa łagodnieje, a kości policzkowe stają...

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

Zdjęcia na temat: uśmiech zęby
Dyskusje na temat: uśmiech zęby