• Informacje na temat:

  usta dereszowska

Artykuły na temat: usta dereszowska
 • "Przyjaciółki" wracają na antenę już 11 września!

  Cztery historie splatają się w jedną, a emocje w każdym odcinku sięgają nieba. Nasze kochane "Przyjaciółki" stawiają dzielnie czoła przeciwnościom losu i to właśnie potęga przyjaźni sprawia, że nawet gdy w oczach kręcą się łzy, na ustach pojawia się uśmiech! W czwartej odsłonie hitowego serialu emocji nie zabraknie.

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • "Odwróceni 2" na wiosnę w TVN

  ...początku. W serialu wystąpią: Małgorzata Foremniak, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Olaf(...) Suska, Wojciech Ziemiński. Serial reżyserują Michał Gazda  ("Odwróceni","Wataha", "Usta, usta") oraz Jan Holoubek, twórca nowego serialu "Rojst". Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek ("Odwróceni...

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Czy Edyta Herbuś rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej i Piotrowi Grabowskiemu uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

 • Polki to "szalone dziewice"?

  Patrząc na bohaterki "Klub Szalonych Dziewic" - na usta ciśnie się pytanie, czy kobiety pokazane w serialu to obraz typowej Polki czy tylko wymysł scenarzysty?

 • "Kamienie na szaniec": Miłość w czasach wojny

  Okrucieństwo wojny nie było w stanie zdusić w nich miłości. Trzej bohaterowie Kamieni na szaniec potrafili bezgranicznie kochać nie tylko Ojczyznę, ale i kobiety stojące u ich boku. Dziewczyny Zośki, Rudego i Alka poznamy lepiej już 7 marca, kiedy na ekrany kin wejdzie nowy film Roberta Glińskiego.

 • .... Ja wspieram każdą chwilę, w której odbija pani piłeczkę, a nie czyjegoś męża" - usłyszeliśmy z ust Abelarda Gizy. Pod jej adresem zdarzały się jeszcze mocniejsze żarty. "Dereszowska miała romans(...) wyjątkowej zażyłości między Kubą Wojewódzkim a Tomaszem Kammelem. "To jest ciekawe, że jeszcze nikt nigdy nie złapał Kuby z penisem w ustach. No może poza Kammelem ze swoim" - zastanawiała się na antenie...

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

 • Nowy początek?

  Jak już informowaliśmy, Gawryło zdecydował się porzucić pracę w Leśnej Górze i wraz z Magdą Soszyńską (Anna Dereszowska) i córeczką Tosią (Gabrysia Świerczyńska) zaplanował na stałe wyjechać do Krakowa. Niespodziewanie dziewczynka wystąpi do niego z zaskakującą prośbą. - Wujku, ożeń się z moją mamusią! - usłyszy z jej ust. Domyśli się, że Tosia jest manipulowana przez matkę...

 • 2010: Serialowy rok kobiet!

  Miłość i namiętność, ból i rozczarowania, codzienne problemy, duże i małe radości oraz poszukiwanie swojego miejsca w życiu. W tym sezonie twórcy seriali stawiają na kobiety i ich świat.

Dyskusje na temat: usta dereszowska