• Informacje na temat:

  usta hanna lis

Artykuły na temat: usta hanna lis
 • Hanna Lis jednak nie mieszka u Przetakiewicz?! Sytuację skomentowała...Agnieszka Hyży!

  Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Hanna Lis (47 l.) po rozstaniu z Tomaszem Lisem (52 l.), zamieszkała u Joanny Przetakiewicz (50 l.). Dziennikarce bardzo nie spodobała się ta plotka i postanowiła ją skomentować.

 • Hanna i Tomasz Lisowie mieszkają osobno?! Przechodzą poważny kryzys!

  Dziennikarska para Hanna (47 l.) i Tomasz (51 l.) Lisowie niebawem będą obchodzić 10. rocznicę ślubu. Ale łączące ich uczucie nie jest już gorące. Bo najwyraźniej nie wspierają się w kłopotach, które jakiś czas temu zagościły w ich życiu.

 • Hanna Lis i Kinga Rusin znowu na wojennej ścieżce!

  Czyżby konflikt, który był w uśpieniu od paru lat, na nowo rozgorzał? Hanna Lis (47 l.) i Kinga Rusin (46 l.) były kiedyś przyjaciółkami, a teraz unikają się jak ognia. Niestety, ostatnio zaczęły pracować dla tej samej stacji i teraz sytuacja znów zrobiła się naprawdę gorąca.

 • Natalia Niemen atakuje Hannę i Tomasza Lisów!

  ...! Jakiś czas temu w tygodniku, którego redaktorem naczelnym jest Tomasz Lis, ukazał się artykuł stawiający Małgorzatę i jej córki w bardzo negatywnym świetle. Sporo miejsca poświęcono gorliwej(...) na swoim blogu odniosła się do artykułu punktując jego "nierzetelność i przekłamanie faktów"! Wygląda na to, że Lisowie poważnie zaszli córkom Niemena za skórę! Teraz postanowiły zaatakować Hannę...

 • Kinga Rusin przypadkiem wparowała na... urodziny Hanny Lis!

  ...apetyt. Wśród znajomych - Joanny Przetakiewicz i Piotra Kraśki - bryluje nie kto inny jak Hanna Lis! Prezenterka obchodziła tam 44. urodziny. Rusin równie szybko jak weszła, tak szybko opuściła...

 • Piotr Kraśko i Dobrosz-Oracz piszą książkę o Kaczyńskim! Chcą się zemścić za zwolnienie?

  Lista zwolnień na Woronicza wciąż się wydłuża. Pracę straciły zarówno największe gwiazdy stacji, jak i mało znani pracownicy. Tych drugich szkoda chyba bardziej, bo nie ma wątpliwości, że Kraśko czy Hanna Lis raczej sobie poradzą i głodem nie będą przymierać. Piotrek już zresztą znalazł sposób na zarobek. Do współpracy zaangażował ponoć Justynę Dobrosz-Oracz, którą na Facebooku zwyzywał kiedyś...

 • Kogo nie lubimy w telewizji?

  Bronisław Wildstein tropiący tajnych współpracowników SB i dowcipkujący prowokator Kuba Wojewódzki jadą na tym samym wózku. Co ich łączy?

 • Ciało Kate Winslet

  "Lektor" Stephena Daldry'ego, pomimo wybitnie niefestiwalowego profilu i honorowego miejsca poza konkursem, to pierwszy ważny film tegorocznego Berlinale. Z absolutnie wspaniałą rolą Kate Winslet.