• Informacje na temat:

  usta nicole

Artykuły na temat: usta nicole
 • “Na Wspólnej": Oto Betty, szalona mamuśka Nicole!

  Do stałej obsady telenoweli “Na Wspólnej" dołączyła Joanna Trzepiecińska. Zobaczymy ją w roli Betty, matki Nicole (Maria Niklińska). Jej bohaterka będzie kokietować wszystkich wokół, nawet własnego zięcia Mikołaja (Krzysztof Wieszczek)!

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • Kolejny dramat u Saletów! "Tu niczego nie można przewidzieć"

  Groźna infekcja zaatakowała Nicole znienacka. Lekarze przez tydzień walczyli o jej życie...

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

 • "Damy i wieśniaczki": Co je łączy z Paris Hilton?

  ..."Simply Life", w którym wzięła udział Paris Hilton ze swoją przyjaciółką, Nicole Richie, to amerykańskie odcinkowe reality show. Damy z miasta poznają prawdziwe życie na wsi. Jak sobie poradzą? Z kolei "Damy i wieśniaczki" to niezwykle podobna, polska wersja programu z Hilton. Jaki jest efekt zderzenia się ze sobą dwóch, tak różnych światów?

 • Gorący duet Enrique i Nicole. Zobacz klip!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Heartbeat" Enrique Iglesiasa. W utworze - oraz w klipie - gościnnie występuje seksowna Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls.

 • ...portale plotkarskie - jest spoza branży filmowej i na co dzień ciężko pracuje, przez co para widuje się dość rzadko. Pytany o imię, nabrał wody w usta. Przypomnijmy, że 41-latek ma za sobą związek m.in. z polską aktorką Alicją Bachledą-Curuś, Angeliną Jolie, Britney Spears, Salmą Hayek i wiele romansów, które zakończyły się skandalami. Kilka lat temu modelka "Playboya" Nicole Narain...

 • Jacek Koman w filmie "Discopolo"

  Jacek Koman to kolejna gwiazda, która znalazła się w obsadzie filmu "Discopolo" w reżyserii Maćka Bochniaka. Aktora zobaczymy w roli Katiuszy - potentata zza wschodniej granicy z ciemną przeszłością i nieograniczonymi wpływami.

 • Maria Winiarska wiele zawdzięcza córkom! Kto by się tego spodziewał!

  ...wpada codziennie z wizytą. I to był początek... Ponoć równie wielki wkład w opanowanie "obcego" miała serialowa wnuczka Nicole Bogdanowicz, która miała zdecydowanie większą cierpliwość jako nauczycielka(...) influencerka z Warszawy". Jej filmiki robią furorę: "Drodzy followersi, stała się rzecz straszna. Mam krzywe usta i nawet filtr z liśćmi palmy nie pomaga. To nie mąż mi tak przypakował. Jakim to trzeba być...

 • "Grace księżna Monako" : Monako to ja!

  Księżna Monako w filmie Oliviera Dahana powtarza do znudzenia frazesy dotyczące baśni. Baśniowy świat jest możliwy. Marzenia się spełniają. Chcesz poślubić księcia - nic prostszego. Miłość jest niezwyciężona. Powstrzyma nawet konflikty zbrojne. Piękno w odpowiedniej oprawie to najlepsze koło ratunkowe dla współczesnego świata. I tak w kółko.