• Informacje na temat:

  usta szulim

Artykuły na temat: usta szulim
 • "Życzliwa" przyjaciółka Szulim: Aga podniosła sobie kąciki ust

  Przed laty dla pierwszego męża Agnieszka Szulim (37 l.) powiększyła biust, dla obecnego ukochanego też stara się wyglądać idealnie. Niedawno skorygowała kształt ust. To koniec poprawek?

 • Natalia Siwiec: Lekarze odmówili mi operacji nosa

  Natalia Siwiec przyznała w programie Agnieszki Szulim "Na językach", że jej największym kompleksem jest... nos.

 • Bajkowy ślub w Wenecji już za nimi. Teraz Agnieszkę Szulim czeka zapewne równie bajkowe życie u boku milionera. Widać, że tych dwoje naprawdę się kocha, a najnowsze wieści chyba całkowicie zamkną usta złośliwcom, którzy sugerowali, że Aga wyszła za Piotrka tylko dla jego pieniędzy! Okazuje się, że para przed ślubem spisała intercyzę, o czym ponoć "huczy cała Warszaw". Jednak nie oznacza to, że...

 • Agnieszka Szulim opowiedziała o nowej diecie. Je głównie...

  Agnieszka Szulim (36 l.) w ostatnim czasie zmizerniała, a wszystko prawdopodobnie przez nową dietę. Choć rosną od niej usta i policzki, zanika talia.

 • ...przecież ciężko uwierzyć. Najlepszym dowodem na to są najnowsze zdjęcia Małgoni, które zrobiła sobie na Mykonos, gdzie odchudza się wraz z Szulim na obozie Chodakowskiej. Fani pod seksownymi fotkami w bikini pieją z zachwytu!  "Jest ogień", "Ale petarda", "Sam seks" - to tylko kilka z peanów na jej cześć.  Czy tym zdjęciem Małgonia zamknie usta niedowiarkom, którzy powątpiewają w jej 38 lat?

 • Agnieszka Szulim: Wiem, że naprawdę źle śpiewam!

  Udział w śpiewanej reklamie Agnieszka Szulim uważa za największy paradoks w swoim życiu. Gwiazda TVN twierdzi, że kompletnie nie potrafi śpiewać, o czym uprzedzała twórców kampanii. Ci jednak postanowili z premedytacją wystawić ją na pośmiewisko przed całą Polską!

 • Doda zoperowała sobie nos i usta!

  ...twarzy "specjalnymi dietami", a piersi rosną im od "uprawiania miłości". Znany chirurg Andrzej Sankowski ma na ten temat nieco inne zdanie. W programie Agnieszki Szulim postanowił wziąć pod lupę Dodę i fachowym okiem ocenił jej "naturalność". "Przede wszystkim na pewno ma implanty piersi, poprawiony nos i usta. (...) To są dobrze zrobione operacje, czyli jej twarz jest bardzo proporcjonalna. To...

 • Szulim: Tak, powiększyłam biust

  Prezenterka TVP Agnieszka Szulim potwierdziła plotki o tym, jakoby poddała się operacji powiększenia biustu. "Mój mąż uwielbia duże piersi" - uzasadnia swoją decyzję.

 • Przebadają Szulim na obecność narkotyków?

  Agnieszka Szulim (34 l.) wypiera się, iż jednemu z gości "Pytania na śniadanie" zwierzyła się z palenia od piętnastu lat marihuany. Czy badania rozwieją wątpliwości?

 • Agnieszka Szulim (31 l.) według jednego z magazynów powiększyła sobie nie tylko biust, ale również usta.

Zdjęcia na temat: usta szulim
Wideo na temat: usta szulim
 • Agnieszka Szulim chwali się seksualnymi gadżetami przywiezionymi z Japonii!

  Agnieszka Szulim jakiś czas temu udała się za pieniądze TVN do Tokio, aby zrobić reportaż o życiu seksualnym Japończyków. Teraz "prezesowa" promuje swój dokument. Ostatnio z tej okazji pojawiła(...) uczennicy, rajstop uczennicy. Możesz wybierać. Są też wielkie usta do ćwiczenia twarzy, jogi twarzy. Japonki mają kompleks okrągłych buź, ćwiczą je, noszą maski. Siedzisz w tym, aż ci się twarz wyszczupli