• Informacje na temat:

  usta wyglądają

Artykuły na temat: usta wyglądają
 • Kiedyś kobiety szalały na ich punkcie. Jak wyglądają dziś dawni amanci show-biznesu?

  ...następnej stronie... W Janku z serialu „Czterej pancerni i pies” kochały się nasze babcie i mamy.  Trudno się dziwić – chmurne spojrzenie, wydatne usta i eleganckie zaczesanie mogło urzekać(...) Brożek odnalazł szczęście i się ustatkował.  Ich małżeństwo przetrwało już prawie 30 lat.  Czytaj dalej na następnej stronie... Syn włoskich emigrantów wychowany w Nowym Jorku skradł kobiece...

 • "Poskromić playboya" : Jedz, śpij i kochaj (się)

  W "Poskromić playboya" nie grają aktorzy, tylko okładki gazet. W filmowym uniwersum niemal wszyscy wyglądają, jakby poddani zostali retuszowi Photoshopa.

 • Agnieszka Włodarczyk i Agnieszka Woźniak-Starak wyglądają teraz jak siostry!

  Agnieszka Włodarczyk (36 l.) i Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak (39 l.) poznały się lepiej na planie programu „Azja Express”, gdzie aktorka była uczestniczką, a żona milionera prowadzącą. Wygląda na to, że panie zaprzyjaźniły się, a nawet teraz wyglądają jak siostry!

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Anna Lewandowska powiększyła usta?!

  Fani Anny Lewandowskiej (28 l.) nie mają wątpliwości, że trenerka i żona bogatego piłkarza co nieco majstrowała z ustami. Widać jakąś różnicę?

 • Krupa: Reality show jak terapia

  "Od dawna chciałam wziąć udział w reality show" - wyznaje Joanna Krupa. Celebrytka opowiada też o tym, jak program amerykańskiej telewizji "Real Housewives of Miami" wpłynął na jej życie i jak wyglądają kulisy jego realizacji.

 • ...swoim nowym zdjęciem. Uwagę komentujących zwróciły przede wszystkim jej usta, które wyglądają na znacznie większe niż jeszcze niedawno. Od razu padły sugestie, że żona rolnika je powiększyła. "co to za dziubek czy kwas poszedl w usta? no cos dziwnego sie z twarza dzieje, albo nieudana zabawa z ps" - pisała jedna z fanek. "Oj widac ze byl prezent! Piekne usta!" - wtórowała jej kolejna, a jeszcze...

 • Kiedy mężczyzna udaje kobietę

  Zrozumieć ją, to ... przebrać się za nią. Choćby pół żartem, pół serio. Co to znaczy być kobietą, najlepiej wiedzą aktorzy, którzy musieli włożyć szpilki, pomalować usta i przymierzyć obcisłą sukienkę. Z okazji Dnia Kobiet przypominamy najlepsze kinowe role kobiet... granych przez mężczyzn.

 • Kirstie Alley: Upadła gwiazda znowu na ustach wszystkich

  John Travolta zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym razem z Kirstie świętują urodziny jego żony, Kelly Preston. Oboje wyglądają na szczęśliwych. Druga sprawa, dzięki której aktorka znalazła się ponownie na łamach gazet i w serwisach plotkarskich, to wyznanie kobiety, która kilkadziesiąt lat wcześniej potrąciła ze skutkiem śmiertelnym matkę Kirstie Alley, Lilliane Maxine. W 1981 roku...

 • Mroczek wróci do eks?

  Stara miłość nie rdzewieje - czyżby stare przysłowie sprawdziło się w przypadku Rafała Mroczka i Karoliny Nowakowskiej?

Wideo na temat: usta wyglądają
 • Paulina Krupińska: Nie jestem zwolenniczką medycyny estetycznej

  , jakimś kwasom w ustach, bo po prostu te wszystkie panie przypominają zupełnie kogoś innego i wszystkie wyglądają tak samo. Takim zabiegom jestem przeciwna, bo to tylko takie "widzimisię", ktoś chcę mieć po prostu jeszcze większe usta lub mniej zmarszczek – mówi Paulina Krupińska.

Dyskusje na temat: usta wyglądają