• Informacje na temat:

  utalentowane kasie

Artykuły na temat: utalentowane kasie
 • "Mam talent": Awantura o Kasie

  Poszło o dwie Kasie: 12-letnią Sawczuk i 19-letnią Popowską. Ta pierwsza zaśpiewała "Tańczące Eurydyki" Anny German, ta druga "Hallelujah" Leonarda Cohena. Ich odpadnięcie zaskoczyło wielu widzów(...) pewni, czy dokonali dobrego wyboru. "Gdzieś w głowie mam cały czas te dwie Kasie" - przyznała Agnieszka Chylińska. Czytaj także: "Mam talent": zaskoczenie i kontrowersje Talent z Ich Troje 19-latka...

 • Grażyna Błęcka-Kolska o filmie "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3": Ludzie wciąż widzą we mnie Kasię

  Rola Kasi w kultowych komediach "Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli kogel-mogel 2" przyniosła jej ogromną popularność. W trzeciej części filmu, "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3", który trafi do kin 25 stycznia, widzowie zobaczą jej bohaterkę na innym, równie ciekawym etapie życia.

 • Show-biznes od kulis: Kasa ponad wszystko

  Książka "Pop Babylon" przedstawia świat muzyki rozrywkowej, w którym bezwzględna walka o pieniądze przysłania jakiekolwiek ideały, a sukces mierzy się liczbą kaprysów, na jakie można sobie pozwolić.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8": Znamy wszystkich uczestników!

  Znamy już wszystkich uczestników ósmego sezonu show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! To wspaniali, utalentowani artyści. Emocji więc nie zabraknie.

 • Nowa odsłona wielkiego show!

  Utalentowani laureaci "Jak oni śpiewają" po raz drugi staną do walki, o Brylantowy Mikrofon, sławę i uwielbienie widzów. Szykuje się zacięta walka.

 • Dariusz Michalczewski: Tygrys o gołębim sercu

  Sam o sobie mówi, że odniósł nietuzinkowy sukces i to jest prawda. Federacja bokserska ogłosiła go czempionem wszech czasów. Teraz Dariusz Michalczewski będzie oceniać utalentowane dzieciaki. Takie jak on kiedyś.

 • Plebiscyt Naj'2000: Panie górą!

  W plebiscycie INTERIA.PL na najlepszego wykonawcę 2000 roku, zdecydowanie zwyciężyły śpiewające panie. Za najlepszego polskiego wykonawcę uznaliście Kasię Kowalską, a w tej samej kategorii na świecie zwyciężyła Madonna.

 • Liroy o swej fundacji

  Liroy, czołowy polski raper, który naprawdę nazywa się Piotr Marzec, w piątek, 12 marca, na specjalnej konferencji prasowej, poinformował w rodzinnych Kielcach o szczegółach działalności Fundacji LiRoy Bank. Otoczy ona opieką ośrodek dla utalentowanej - nie tylko muzycznie - młodzieży, nazwany Kielecką Szkołą Jazdy.

 • " Idol był narzędziem"

  Maciek Silski podbił polską publiczność w 2005 roku, wygrywając czwartą edycję popularnego programu "Idol". W ciągu dwóch następnych lat Maciek przygotowywał swój debiutancki album "Alodium". Jego produkcją zajął się Michał Grymuza. Płytę promuje singel "Póki jesteś", napisany przez światowej sławy kompozytora Juda Friedmana. W związku z długo oczekiwaną premierą pierwszego albumu Maćka Silskiego z artystą rozmawiał Paweł Kasa. Zwycięzca "Idola" opowiedział czym był dla niego ten program,...

 • "Czuję się uskrzydloną kobietą"

  Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek pop-rockowych. Po wydaniu przez nią trzech płyt, dopiero rok 2007 okazał się przełomowy dla jej kariery i przyniósł jej jeden z największych przebojów roku "Świat się pomylił" oraz wygraną w konkursie "Premiery" festiwalu piosenki w Opolu. W związku z wydaniem płyty "Świat się pomylił" wokalistka opowiedziała w rozmowie z Pawłem Kasą o porzuceniu szufladki "rockendrolówy", nieśmiałości na scenie oraz macierzyństwie.

Dyskusje na temat: utalentowane kasie
 • Re: ​Utalentowane córki gwiazd

  Najbardziej kibicuje Mariannie, córce Kasi i Olafa, uwielbiam tez mamę Kasie... pamietam wywiad z K.Groniec.... mała Mania uderzyła sie w kaloryfer i zamiast płakać powiedziała : o, juz grzeją! Powodzenia!