• Informacje na temat:

  utalentowani ludzie

Artykuły na temat: utalentowani ludzie
 • ​Utalentowane córki gwiazd

  Dzieci gwiazd już na starcie mają ułatwione wejście do show-biznesu. Nic dziwnego, że wiele z nich decyduje się na karierę w świetle reflektorów. Część wybija się jedynie na nazwisku rodziców, inni naprawdę ciężko pracują na własny rachunek.

 • "Imperium robotów. Bunt człowieka" w kinach od 10 lipca

  Gwiazdy "Z Archiwum X" i "Iron Man 3", zdobywczyni Złotego Globu i Emmy - Gillian Anderson oraz laureat Oscara - Ben Kingsley, łączą siły z parą utalentowanych brytyjskich aktorów młodego pokolenia - Callanem McAuliffe ("Wielki Gatsby", "Jestem numerem cztery") i Ellą Hunt ("Nędznicy").

 • "Co ludzie powiedzą?": W cudownym świecie Hiacynty

  Prawie każdemu zależy, by ludzie go szanowali i myśleli na jego temat jak najlepiej. Ale pani Bucket uczyniła z tego pragnienia prawdziwą religię!

 • "Imperium robotów. Bunt człowieka": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć Gillian Anderson i Callana McAuliffe w zwiastunie widowiska science-fiction "Imperium robotów. Bunt człowieka", które do polskich kin wejdzie 31 lipca.

 • Teściowa Szatana rozpływa się nad zięciem! "Dobry człowiek, który kocha Basię"

  Nie jest typową teściową z dowcipów. Pani Eliza Wyszomirska-Kurdej bardzo ceni męża córki, Rafała Szatana.

 • OFF Festival: 12 gniewnych ludzi

  Z pustyni Afryki, sal koncertowych i piwnic wielkich metropolii i z miasteczka Twin Peaks - kolejni artyści dołączają do składu OFF Festival Katowice 2015.

 • Kasia Herman o celebrytach w serialach: Jeśli ludzie chcą to oglądać, nie mam nic przeciwko

  Kasia Herman (45 l.) nie ma nic przeciwko temu, by celebryci występowali w serialach. "Jeśli nie są wstydliwi, potrafią nauczyć się tekstu, odnajdują przed kamerą, a do tego ludzie chcą to oglądać, nie mam nic przeciwko!" - mówi aktorka Interii. Problem pojawia się jednak, gdy chcą oni grać w teatrze - tutaj bowiem może zabraknąć już umiejętności.

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

 • Hugh Laurie - człowiek renesansu

  Hugh Laurie, jak sam mówi, na nowo musi poukładać swoje życie po "Dr. Housie". Widzowie nie raz przekonali się, że ma on talent aktorski, jednak mało kto wie, że z wykształcenia jest... archeologiem! Jeżeli dodać do tego talent wokalny i pisarski aktora, można śmiało stwierdzić - to człowiek renesansu!

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

Zdjęcia na temat: utalentowani ludzie
 • Natasz Urbańska
Wideo na temat: utalentowani ludzie
 • Grażyna Błęcka-Kolska o tragicznie zmarłej córce: Miała cudowne oko i kochała ludzi

  Grażyna Błęcka-Kolska opowiedziała w rozmowie z Wideoportalem o ostatnim okresie przed wypadkiem samochodowym, w którym zginęła jej córka Zuzanna Kolska. Dziewczyna studiowała kierunek media współczesne na Uniwersytecie Westminster w Londynie. Tuż przed tragedią była na etapie obrony pracy magisterskiej na temat etyki pracy paparazzich. Pani Grażyna zdradziła, że Zuza okazała się utalentowaną fotografką, która pozostawiła po sobie wiele ciekawych prac. Aktorka planuje wydać album ze...

 • Ludzie Boga

  "O bogach i ludziach" - zdobywca Grand Prix tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes - to oparta na faktach historia mnichów, mieszkających w klasztorze u podnóża gór Atlas w algierskim Tibhirine. Przez lata żyli oni w całkowitej symbiozie z muzułmańską ludnością, służąc jej i pomagając bez śladu nawracania. Kiedy w Algierii doszło wybuchu konfliktu z islamskimi ekstremistami i eskalacji przemocy, miejscowe władze zaczęły nalegać, by cystersi opuścili Tibhirine. Decyzję...

 • Stefano Terrazzino: Po zwycięstwie w "TTBZ" przestano mnie szufladkować

  W Polsce tancerz wciąż postrzegany jest jako ktoś stojący niżej niż aktor czy wokalista – uważa Stefano Terrazzino. Artysta twierdzi, że dzięki udziałowi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mógł pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne umiejętności.

 • Szczęśliwi ludzie: Rok w tajdze

  W samym sercu syberyjskiej głuszy, z dala od cywilizacji, 300 osób zamieszkuje małą miejscowości Bakhtia nad rzeką Jenisej - tak Werner Herzog, współautor i narrator filmu "Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze", rozpoczyna niezwykłą opowieść. Razem z filmowcami, którzy tam dotarli, obserwujemy rok z życia myśliwych, wędkarzy i innych osób zamieszkujących wioskę. Codzienność w przykrytym śniegiem niedostępnym regionie świata. Z pięknych kadrów filmu wyłania się obraz faktycznie szczęśliwych i...

Dyskusje na temat: utalentowani ludzie
 • Re: "Bestia": Patrick Swayze wytańczył swój sukces

  Coś jest na rzeczy, własnie tak młodzi utalentowani ludzie odchodzą tak weszcznie.

 • Re: "Klan": Prezent ślubny dla Maćka

  Ludzie z Downem to przecież tacy sami ludzie jak ci zdrowiu a nieraz nawet bardziej utalentowani

 • Re: Najsłynniejsze aktorskie klany

  Czują się jak w hameryce. Zacofanie i średniowiecze, o karierze decyduje genetyka i to w najgorszym jej wydaniu. Takim sposobem mamy miernoty, po prostu miernoty. Ludzie na prawdę zdolni i utalentowani nijak w tym grajdołku się nie przebiją. W Ameryce zaś w takim przypadku klanowości zdolności widać po filmach zdobywających światowe uznanie.

 • Re: Kiczowate reklamy z udziałem gwiazd

  twoja twarz itd. Wszystko takie piękne wszyscy tacy piękni i utalentowani i generalnie wszyscy robią to dla idei a prawda jest taka że za 5 zł jak będzie potrzeba to zrobią pośmiewisko z siebie z wszystkich dookoła na każdą krytykę odpowiadają tylko jednym hejt nie dopuszczają myśli że są ludzie którzy mają własne zdanie i co niektórym się to nie podoba bo mają własne przekonania co w dzisiejszych

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Nie od dziś wiadomo,że w tym kraju wykształceni,zdolni i utalentowani ludzie są skazani na porażkę a lansuje się niewykształcone beztalencia i pustaki ,które są POprawne politycznie!Na szczęście szykują zmiany i miejmy nadzieję,że zacznie wszystko wracać do normalności??

 • Re: "M jak miłość": Czarne chmury nad głową Barbary Kurdej-Szatan! Odejdzie z "Emki"?

  , takiego samego nieuka jak Królik itp. żyją jak pączki w maśle w sytuacji, gdy utalentowani i wartościowi ludzie wylewają siódme poty studiując w trudnych szkołach aktorskich Zastanawiającym jest fakt(...) bo w naszym kraju ludzie bardzo ciężko pracują na to, żeby choć jeden raz w roku móc wyjechać z rodziną w jakieś , w miarę atrakcyjne , miejsce na odpoczynek, a takie prostactwo szasta naszymi

 • Na planie serialu "Druga strona...

  Żal że tacy utalentowani ludzie muszą tak szybko odchodzić :(

 • Re: 11 maja zmarł Maciej Kozłowski....

  Dlaczego tak utalentowani ludzie tak szybko odchodza?bardzo go lubilam,bardzo,spoczywaj w pokoju wspanialy aktorze

 • Re: "Barwy szczęścia": Popularność uchroniła ją przed atakami rasistów

  Pani Szwed, serdecznie zapraszamy do Nigerii. Pozna pani swoje korzenie: piekny kraj, piekni , utalentowani, goscinni i serdeczni ludzie, bogata kultura i tradycja. Pozdrawiamy.

 • Re: Marcin i Rafał Mroczkowie nigdy nie...

  młodzi mili ludzie nie wiem czy są utalentowani, ale bardzo lubie ich oglądac.Wyglądają na takich co maja w głowie poukładane . Dużo słonca Wam zycze