• Informacje na temat:

  utalentowany sportowiec

Artykuły na temat: utalentowany sportowiec
 • "Mistrza nie zatrzymasz": Sportowcy śpiewem pomagają dzieciom (teledysk)

  ..., Albert Sosnowski, Jacek Wszoła, Piotr Małachowski, Andrzej Supron, Piotr Reiss i Marcin Urbaś. Celem akcji jest pomoc dzieciom szczególnie utalentowanym sportowo, które z różnych względów, niestety od...

 • "Idol": Wojtek Brzozowski na castingu wspiera swoją dziewczynę

  W ostatnim odcinku castingowym "Idola", zobaczymy Wojtka Brzozowskiego, wielokrotnego mistrza świata w windsurfingu. Czy utalentowany sportowiec zamierza rozpocząć karierę muzyczną?

 • Matt Damon jako Lance Armstrong?

  W Hollywood rozpoczęły się przygotowania do realizacji filmowej biografii słynnego kolarza Lance'a Armstronga. W postać 34-letniego sportowca, który po wygranej walce z chorobą nowotworową przeszedł do historii wyścigu Tour de France jako jedyny, który wygrał go sześć razy z rzędu, wcieli się prawdopodobnie Matt Damon ( "Buntownik z wyboru" , "Utalentowany pan Ripley" , "Tożsamość Bourne'a" ).

 • Miała szansę na olimpijski medal

  Salma Hayek jako dziecko była bardzo utalentowaną gimnastyczką. Została nawet powołana do narodowej reprezentacji, ale ambicje gwiazdy zostały stłumione przez ojca, który nie pozwolił jej na udział w olimpiadzie.

 • Dariusz Michalczewski: Tygrys o gołębim sercu

  Sam o sobie mówi, że odniósł nietuzinkowy sukces i to jest prawda. Federacja bokserska ogłosiła go czempionem wszech czasów. Teraz Dariusz Michalczewski będzie oceniać utalentowane dzieciaki. Takie jak on kiedyś.

 • Złote lata polskiej komedii w krakowskim Kinie Pod Baranami

  ...w czasach II Rzeczpospolitej podstawą naszej kinematografii. Polskie przedwojenne komedie kreowały filmowe gwiazdy, lansowały muzyczne przeboje oraz dawały pole do popisu utalentowanym reżyserom(...) cwaniaczka Dodka. Tego sprytnego bohatera-kombinatora będzie można poznać bliżej za sprawą filmu "Sportowiec mimo woli ", który jest prawdziwą gratką dla fanów sportów zimowych. Podczas przeglądu...

 • "Little Voice": Powstaje nowy serial J.J. Abramsa

  Platforma streamingowa Apple TV+ ogłosiła datę premiery swojego nowego serialu "Little Voice". Jego producentami są J.J. Abrams ("Lost: Zagubieni", "Gwiezdne wojny: Skywalker - odrodzenie", "Super 8") oraz piosenkarka i autorka piosenek Sara Bareilles. Serial zadebiutuje 10 lipca, a w główną bohaterkę opowieści wciela się Brittany O'Grady.

 • Edyta Górniak ponownie gwiazdą balu Marcina Gortata w Los Angeles

  Edyta Górniak znowu uświetni Polish Heritage Night w Los Angeles - bal charytatywny organizowany przez fundację Marcina Gortata. Na wydarzeniu pojawią się również m.in. Maciej Musiał i Rafał Zawierucha.

 • Mistrz kickboxingu debiutuje na wielkim ekranie

  ...międzynarodowych festiwalach filmowych na całym świecie, które otrzymały blisko 40 nagród w tym, m.in. w Palm Springs, Las Vegas i Toronto. Piotrek (Wabnic) jest utalentowanym sportowcem. W pamięci ma...

 • Robert Pattinson zaśpiewał w utworze do filmu "High Life". Zobacz teledysk "Willow" Tindersticks

  Robert Pattinson już od najmłodszych lat prezentował się jako wszechstronnie utalentowany człowiek - był świetnym sportowcem, próbował swoich sił także w muzyce, czego rezultatem jest gra na gitarze i na klawiszach. Mimo wielu zainteresowań, to aktorstwo okazało się pasją, która zdominowała jego życie. Pierwszym filmem był "Vanity" u boku Reese Witherspoon; później Robert dostał rolę...