• Informacje na temat:

  utrzymanie rodziny

Artykuły na temat: utrzymanie rodziny
 • Violetta Villas: Sąd utrzymał wyrok dla opiekunki gwiazdy!

  Elżbieta B. izolowała artystkę od otoczenia i rodziny, podsycała lęk przed światem zewnętrznym, uzależniała podejmowanie decyzji od dostarczania Villas alkoholu i zmuszała artystkę do jego picia. Według...

 • Anna Cieślak: Bez rodziny jesteśmy słabi

  Według Anny Cieślak rodzina to największa wartość w życiu człowieka. Dzięki bliskim nikt nie czuje się słaby ani osamotniony. Aktorka uważa jednak, że obecnie ludzie obawiają się zakładania rodziny i posiadania dzieci. Wynika to zarówno z sytuacji materialnej, jak i introwertyzmu, który cechuje coraz większą liczbę Polaków.

 • "Obca": Pasażerka tureckiej rodziny

  ...wylizać rany na łonie rodziny. Na miejscu nikt niestety nikt nie przyjmuje z otwartymi ramionami córki marnotrawnej - Umay na każdym kroku spotyka się ze spojrzeniami gorejącymi ogniem piekielnym...

 • Magda Gessler: W "Kuchennych rewolucjach" godzę rodziny i leczę ludzi

  ...z utrzymaniem lokalu zasad prowadzenia tego rodzaju biznesu. Doradza w zakresie menu, kampanii marketingowej, zatrudniania personelu, a także rozwiązuje bieżące problemy. - Czuję się, jak wchodzę(...) raptem w moim wieku stać się psychologiem, ale mimo to robię, co mogę, i mi się to udaje. Godzę rodziny, leczę ludzi. Przykładem na pewno jest Dom Bawarski w Tychach, gdzie rodzina pani miała...

 • Wyznania Marka Włodarczyka

  ..."Co by się nie powiedziało, utrzymanie rodziny i funkcjonowanie w tym zawodzie nie jest łatwe i zawsze są jakieś problemy" - mówi Marek Włodarczyk, słynny komisarz Zawada z serial u "Kryminalni".

 • Foo Fighters: Opiekuńczy Dave Grohl

  Dave Grohl, lider amerykańskiej grupy Foo Fighters, były perkusista Nirvany, postanowił nieco porozpieszczać swoją ukochaną mamę. Muzyk pragnie się jej odwdzięczyć za trud, jaki włożyła wcześniej w utrzymanie rodziny.

 • Scott Rudin po koreańsku

  Producent Scott Rudin ( "Truman Show" , "Jeździec bez głowy" , "Godziny" ) wykupił prawa do ekranizacji powieści "Aloft" Chang-Rae Lee. Jest to historia człowieka, który podejmuje walkę o utrzymanie rozpadającej się rodziny. Film zostanie zrealizowany dla wytwórni Warner Bros.

 • ​James McAvoy: Przez cukiernię do gwiazd

  Gwiazda "X-Mena" James McAvoy, w przeciwieństwie do innych znanych brytyjskich aktorów ze swojego pokolenia, nie pochodzi z zamożnej rodziny. Aby utrzymać się podczas studiów, musiał przez trzy lata pracować w cukierni.

 • Wielkanoc u Zenona Martyniuka. Co zmieni się w trakcie pandemii?

  Przy wielkanocnym stole w domu Zenka Martyniuka najprawdopodobniej zabraknie jego mamy - Teresy Martyniuk. To efekt pandemii koronawirusa i związanych z nią obostrzeń, które mają zahamować wzrost zakażeń. Sam wokalistka skomentował sytuację rodziny w "Pytaniu na Śniadanie".

 • P Diddy: Kosztowne alimenty

  Sąd nakazał P Diddy'emu płacenie alimentów w wysokości 19,671 dolarów miesięcznie na utrzymanie 10-letniego syna. Raper nie zgadza się z decyzją sądu, uważając sumę za wygórowaną.

Zdjęcia na temat: utrzymanie rodziny
Wideo na temat: utrzymanie rodziny
 • "Masters of Sex" oraz "Lista klientów" zadebiutują w poniedziałki

  Pierwszą pozycją poniedziałkowego cyklu jest „Lista Klientów. Główną bohaterką jest Riley Parks (Jennifer Love Hewitt), która z dnia na dzień zostaje opuszczona przez męża i musi znaleźć sposób na utrzymanie swojej rodziny. Zmuszona sytuacją życiową, podejmuje pracę w luksusowym SPA. Tam, ku zdziwieniu Riley, okazuje się, że część współpracowniczek zapewnia klientom „dodatkowe usługi”. Młoda

Dyskusje na temat: utrzymanie rodziny