• Informacje na temat:

  utwór brzmi

Artykuły na temat: utwór brzmi
Zdjęcia na temat: utwór brzmi
Wideo na temat: utwór brzmi
 • W ostatnim odcinku "TTBZ" Katarzyna Ptasińska wykonała utwór Kayah "Kiedyś byłam różą". - Nie było cię widać ani milimetr. Byłaś po prostu kimś innym. Gdybym cię tak zobaczył, to pomyślałbym, że to Kayah, tylko troszkę ma chrypkę dzisiaj - komplementował uczestniczkę show Kacper Kuszewski.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey. Ależ ona ma głos!

  to tak proste, banalne, właściwie żadnego wysiłku na jej twarzy nie widać – opowiada wokalistka. Jednak to tylko pozory. Utwór wcale nie jest łatwy. Jednak naszym zdaniem Gosia nie zawiodła! To jest naprawdę doskonałe wykonanie. Zobaczcie fragment programu! Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę 5 września o godzinie 21:55.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Adam Strycharczuk jako Muniek Staszczyk

  W najbliższą sobotę Adam Strycharczuk wcieli się w legendę polskiego rocka, czyli Muńka Staszczyka. Wykona utwór „Pola”. - Musiałem bardzo dobrze przestudiować tę jego postać i to nie było takie łatwe. Ta prawda to przesłanie, które on ze sobą niesie, są tu najważniejsze. Musisz bardzo głęboko sięgnąć nie tylko do Muńka ale też do siebie. Pokazać ludziom, że wiesz o czym śpiewasz – opowiada

Dyskusje na temat: utwór brzmi
 • Na Wspólnej

  Czy ktoś orientuje się, jaki utwór (instrumentalny) brzmi w odcinku 1527 serialu Na Wspólnej podczas rozmowy Oli i Kamila? Niestety nie zdążyłam zanotować piosenek z listy podanej na końcu odcinka, a w wersji, którą udało mi się pobrać z internetu rozdzielczość jest zbyt słaba bym mogła rozszyfrować autorów :(. będę wdzięczna za jakąś wskazówkę.

 • Re: Szpilki na Giewoncie

  Dzięki Moniko, ale to nie ten utwór..:( Ten tez jest piękny ale nie on leciał na koniec 12 odcinka... /brzmi podobnie jak SADE..ale to nie ona../No nic to.. Posłucham podczas powtórki w niedzielę i prześledzę w napisach końcowych..może znajdę tytuł?;)

 • Re: Na Wspólnej

  Przepraszam za pomyłkę - chodziło oczywiście o rozmowę Oli i Daniela :) Czy ktoś orientuje się, jaki utwór (instrumentalny) brzmi w odcinku 1527 serialu Na Wspólnej podczas rozmowy Oli i Kamila? Niestety nie zdążyłam zanotować piosenek z listy podanej na końcu odcinka, a w wersji, którą udało mi się pobrać z internetu rozdzielczość jest zbyt słaba bym mogła rozszyfrować autorów :(. będę