• Informacje na temat:

  utwór brzmi

Artykuły na temat: utwór brzmi
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Najlepsze występy 12. edycji!

  W poprzedniej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy show Polsatu wcielali się zarówno w rodzime gwiazdy, jak i w zagranicznych artystów. W minionej odsłonie programu miał również miejsce tysięczny występ w historii "TTBZ"!

 • Once Human: Nowy utwór "Sledgehammer"

  ...nowe i mocarne czyste wokale w potężnie chwytliwym refrenie otwierają nowy rozdział w brzmieniu Once Human. Produkowanie i miksowanie tego numeru sprawiło mi sporo radości. Wykorzystując więcej analogowego sprzętu, niż mam to normalnie w zwyczaju, sprawia, że brzmi to atomowo. Ostatni album brzmiał dobrze, ale to go przebija" - powiedział Mader. "Evolution", drugi studyjny longplay...

 • ​Adam Strycharczuk o programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Dopiero co wyszedłem ze szpilek

  Youtuber jeszcze niedawno sam był uczestnikiem show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i pamięta ogromne emocje, jakie towarzyszyły przygotowaniom, występom i werdyktom jurorów, a teraz stanie po drugiej stronie i będzie oceniał innych. Artysta ma nadzieję, że jego doświadczenia okażą się niezwykle pomocne, bo przecież zna już od podszewki kulisy takich występów. Nie ma wątpliwości, że zamiana ról nie...

 • Najpiękniejszy utwór?

  Są takie chwile, kiedy zawołanie "Alleluja!" ("Chwalcie Pana") pochodzące z języka hebrajskiego brzmi wyjątkowo gorzko, a nawet ironicznie. Wiedział o tym Leonard Cohen, pisząc utwór "Hallelujah" w 1984 roku, wiedzieli też interpretujący tę piosenkę kolejni artyści.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Trzecia wygrana

  W poprzedniej odsłonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Mateusz Ziółko dokonał nie lada sztuki, odnosząc już trzecie zwycięstwo w tej edycji show. W siódmym odcinku okazało się, że nie będzie on jedyną osobą z tym specyficznym hattrickiem na koncie.

 • The Cranberries "Crazy Heart": To bardzo charakterystyczne dla nas brzmienie

  Utworu "Crazy Heart" nie było pierwotnie wśród demówek, które wysłała kolegom z zespołu Dolores O'Riordan. Muzycy trafili na niego przeglądając starsze materiały wokalistki i choć nie brzmi tak popowo, jak reszta, postanowili włączyć go do płyty "In The End". Wydany 26 kwietnia album jest pożegnalnym materiałem irlandzkiej grupy.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Łukasz Zagrobelny i Ewelina Ruckgaber pierwszymi gwiazdami

  Jesienią Polsat pokaże 12. już edycję popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo". "Super Express" ujawnia nazwiska pierwszych uczestników.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11": Co wydarzy się w finale?

  Już w sobotę, 18 maja, wieczorem, odbędzie się finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czym uczestnicy 11. edycji show zaskoczą widzów Polsatu?

 • Ola Gintrowska w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

  Kolejną uczestniczką ósmej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" ma zostać wokalistka i aktorka Ola Gintrowska.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Dąbrowska jako Amy Winehouse

  Poniżej możecie zobaczyć przedpremierowo fragment dziewiątego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się śpiewająca aktorka Katarzyna Dąbrowska?

Zdjęcia na temat: utwór brzmi
Wideo na temat: utwór brzmi
 • W ostatnim odcinku "TTBZ" Katarzyna Ptasińska wykonała utwór Kayah "Kiedyś byłam różą". - Nie było cię widać ani milimetr. Byłaś po prostu kimś innym. Gdybym cię tak zobaczył, to pomyślałbym, że to Kayah, tylko troszkę ma chrypkę dzisiaj - komplementował uczestniczkę show Kacper Kuszewski.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Adam Strycharczuk jako Muniek Staszczyk

  W najbliższą sobotę Adam Strycharczuk wcieli się w legendę polskiego rocka, czyli Muńka Staszczyka. Wykona utwór „Pola”. - Musiałem bardzo dobrze przestudiować tę jego postać i to nie było takie łatwe. Ta prawda to przesłanie, które on ze sobą niesie, są tu najważniejsze. Musisz bardzo głęboko sięgnąć nie tylko do Muńka ale też do siebie. Pokazać ludziom, że wiesz o czym śpiewasz – opowiada

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak

  , że ja naprawdę boję się aż jej dotknąć. – Problem jest podwójny, bo nie dość, że dotykasz Edyty Górniak, to dotykasz jej najważniejszej piosenki w karierze – uzupełnia Maciek. Czy utwór Edyty

Dyskusje na temat: utwór brzmi
 • Na Wspólnej

  Czy ktoś orientuje się, jaki utwór (instrumentalny) brzmi w odcinku 1527 serialu Na Wspólnej podczas rozmowy Oli i Kamila? Niestety nie zdążyłam zanotować piosenek z listy podanej na końcu odcinka, a w wersji, którą udało mi się pobrać z internetu rozdzielczość jest zbyt słaba bym mogła rozszyfrować autorów :(. będę wdzięczna za jakąś wskazówkę.

 • Re: Szpilki na Giewoncie

  Dzięki Moniko, ale to nie ten utwór..:( Ten tez jest piękny ale nie on leciał na koniec 12 odcinka... /brzmi podobnie jak SADE..ale to nie ona../No nic to.. Posłucham podczas powtórki w niedzielę i prześledzę w napisach końcowych..może znajdę tytuł?;)

 • Re: Na Wspólnej

  Przepraszam za pomyłkę - chodziło oczywiście o rozmowę Oli i Daniela :) Czy ktoś orientuje się, jaki utwór (instrumentalny) brzmi w odcinku 1527 serialu Na Wspólnej podczas rozmowy Oli i Kamila? Niestety nie zdążyłam zanotować piosenek z listy podanej na końcu odcinka, a w wersji, którą udało mi się pobrać z internetu rozdzielczość jest zbyt słaba bym mogła rozszyfrować autorów :(. będę