• Informacje na temat:

  utwory gagi

Artykuły na temat: utwory gagi
 • Chcesz obejrzeć koncert Lady Gagi?

  W niedzielę, 8 maja, dzień po premierze amerykańskiej, polscy widzowie będą mogli obejrzeć zrealizowany specjalnie dla HBO koncert jednej z największych gwiazd muzyki pop, Lady Gagi.

 • Premierowy show Lady Gagi

  ...przed występem. Koncert Lady Gagi był główną atrakcją odbywającego się w londyńskim Roundhouse festiwalu. Podczas show wokalistka uraczyła publiczność licznymi, widowiskowymi kostiumami, perukami i tańcem w klatce. Na scenie towarzyszyli jej m.in. tancerze w maskach świń. Teatralny występ trwał około godziny. Wokalistka zaprezentowała utwory "Jewels & Drugs" (na scenie pojawili się gościnnie raperzy...

 • Występ Lady Gagi na Super Bowl oczami internautów

  Wokalistka w trakcie swojego 13-minutowego występu wykonała utwory "God Bless America" i "This Land Is Your Land", "Poker Face", "Born This Way", "Telephone", "Just Dance", "Million Reasons" oraz "Bad Romance" Uwagę internautów przykuły natomiast kreacje Lady Gagi , a przede wszystkim początkowy fragment koncertu, w trakcie którego wokalistka zjechała na platformę przywiązana na sznurkach...

 • Kłótnia Ladi Gagi i Calvina Harrisa

  .... W tamtym czasie przesłano mi jej utwory i nie spodobały mi się" - stwierdził Calvin Harris. Na reakcję samej zainteresowanej nie trzeba było długo czekać. "Nigdy do ciebie nie pisałam i pewnie trudno(...), że kilka dni wcześniej kontrowersyjna Amerykanka skrytykowała kolektyw Die Antwoord po tym, jak zespół z RPA nabijał się z Gagi w teledysku. Zobacz teledyski Lady Gagi na stronach INTERIA.PL!

 • Niepokonana Adele, wyjątkowe osiągnięcie Lady Gagi

  ..." - longplay ukazał się w 2008 roku. Ponieważ przy okazji prezentacji kolejnych notowań bestsellerów płytowych przedstawiliśmy chyba wszystkie najciekawsze utwory Adele z albumu "21", dzisiaj proponujemy(...) zdjęć Lady Gagi...

 • Kolejny sukces Lady Gagi i utworu "Til It Happens To You"

  Piosenka "Til It Happens To You" Lady Gagi jest pierwszym w historii utworem, który w jednym roku otrzymał nominację do Oscara, Grammy oraz Emmy.

 • Lady Gaga: O czym jest utwór "911" z płyty "Chomatica"?

  ...29 maja do sprzedaży trafiła nowa płyta Lady Gagi "Chromatica". Album - zgodnie z planem - zadebiutował na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się wydawnictw w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda przy okazji promocji płyty podzieliła się szczegółami na temat poszczególnych utworów. Okazało się, że numer "911" dotyczy brania przez Gagę leków przeciwpsychotycznych. "Napisałam na...

 • "Shallow" Lady Gagi po polsku. Ta wersja podbija sieć

  Prawie 400 tys. odsłon ma już polska wersja przeboju "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera z filmu "Narodziny gwiazdy". Kto ją wykonuje?

 • Zeznania Lady Gagi w sprawie Keshy ujawnione. Tak broniła koleżanki

  Serwis The Blast ujawnił stenogramy z przesłuchania Lady Gagi, która była świadkiem w sprawie pomiędzy Keshą i Dr. Lukiem. Z zapisu widać, jak żarliwie wokalistka broniła swojej koleżanki z branży.

 • Tarantino dla Lady Gagi

  Najnowszy teledysk Lady Gagi do piosenki "Telephone" nagranej w duecie z Beyonce zaskoczył fanów gwiazdy inspiracją zaczerpniętą z filmów Quentina Tarantino.