• Informacje na temat:

  uwaga mam talent

Artykuły na temat: uwaga mam talent
 • Rekordowy "Mam talent!"

  Ponad 4,6 mln widzów oglądało ostatni castingowy odcinek najnowszej edycji "Mam talent!". To rekordowa ilość w przypadku piątej już odsłony show.

 • Tajemniczy Sheldon Riley uwiódł jurorów "Mam talent"

  Sheldon Riley zaskoczył jurorów "Mam talent" scenę swoim strojem, początkowym milczeniem oraz własną wersją utworu Billie Eilish.

 • "Mam talent": W domu jurorów podczas epidemii

  Amerykańska edycja "Mam talent" z powodu epidemii koronawirusa była zmuszona zrealizować z domów jurorów. Właśnie dzięki temu widzowie dowiedzieli się, jak mieszkają gwiazdy programu oraz czyje zdjęcie obok fotografii rodzinnych trzyma Heidi Klum.

 • Nieobliczalni jurorzy "Mam talent!"

  Błyskotliwi, fascynujący, groźni. Gdy trzeba, jurorzy "Mam talent!" potrafią wesprzeć, ale i... podciąć skrzydła. Nawet jeśli budzą strach, właśnie takich pokochały ich miliony!

 • "Mam talent": Patryk Niekłań walczy o powrót do zdrowia. "Wstawaj i walcz"

  Ekipa programu "Uwaga! TVN" odwiedziła w szpitalu poszkodowanego w wypadku samochodowym Patryka Niekłania, laureata 3. miejsca w ostatniej edycji "Mam talent".

 • "Mam talent": Kameron Ross spełnił oczekiwania Simona Cowella?

  Kameron Ross to kolejny uczestnik 15. edycji amerykańskiego "Mam talent", który podczas swojego występu na castingu musiał zmierzyć się z uwagami Simona Cowella. Jak ostatecznie poradził sobie wokalista country?

 • "Mam talent: Mistrzowie": Duo Destiny oczarowali jurorów

  W trzecim odcinku drugiego sezonu programu "Mam talent: Mistrzowie", widzowie ze Stanów Zjednoczonych mogli zobaczyć występ polskiego duetu Duo Destiny. Para akrobatów oczarowała jurorów oraz widzów, dzięki czemu przeszła do kolejnego etapu.

 • Nowi Beatlesi w "Mam talent!"

  Fakir, który chodzi po szkle i gwoździach, akrobaci, szybujący na szarfie, a także sobowtóry słynnej czwórki z Liverpoolu, czyli The Beatles. W drugim odcinku "Mam talent!" pojawią się niezwykli artyści.

 • Nowi Beatlesi w "Mam talent!"

  Fakir, który chodzi po szkle i gwoździach, akrobaci, szybujący na szarfie, a także sobowtóry słynnej czwórki z Liverpoolu, czyli The Beatles. W drugim odcinku "Mam talent!" pojawią się niezwykli artyści.

 • Wygrał "Mam talent", a teraz...

  Sympatyczny zwycięzca "Mam talent" nagrał tę płytę razem z zespołem Tango Corazon Quintet. Premiera albumu miała miejsce 14 grudnia 2009 roku. Miesiąc później płyta uzyskała status złotej. Materiał(...): Marcin Wyrostek już od pierwszego występu zachwycał w "Mam talent". "Ty właściwie nie grasz, tylko opowiadasz swoim instrumentem. Twoje miejsce jest w finale" - komentował jego pierwszy występ...

Wideo na temat: uwaga mam talent
 • Zwycięzca "Mam Talent" o śmierci taty! "Na pewno czuwa nade mną"

  Jakub Herfort to dwudziestolatek spod Chodzieży, uczeń technikum gastronomicznego, który został tegorocznym zwycięzcą programu "Mam Talent". Jego wygrana wywołała burzę w internecie. Wielu nie(...) tragicznie, gdy chłopak miał zaledwie 10 miesięcy! "Mam nadzieję, że tata byłby ze mnie dumny. Myślę, że gdzieś tam na górze czuwa nade mną" - wyznał Herfort. (UWAGA TVN/x-news)

 • Kozyra o Lisowskiej: Ulepszona wersja Bolter

  Były prezes Radia Zet podróżuje po świecie, ale przy tym bacznie obserwuje polskie media i show-biznes. Uważa, że dwie edycje "Mam talent!", w których był jurorem, zasługiwały na uwagę. Teraz w związku ze zmniejszającą się ilością ciekawych uczestników, potencjał show kończy się. Kozyra stwierdził, że swojego czasu dobrze zapowiadająca się Ewelina Lisowska obecnie uprawia "pop najniższego gatunku

Dyskusje na temat: uwaga mam talent
 • Re: Zoe Kravitz: Talent i uroda w genach

  , 6-letni syn. KTO JEST NA TYLE ODWAŻNY I ZECHCE MI POMÓC ??? Mam zbyt wielu skorumpowanych przeciwników, dlatego ja sam nie jestem w stanie sobie z nimi poradzić. PiS pomaga tylko „SWOIM”, a ja jestem bezpartyjny. Wszystkie warianty postępowania/walki już wyczerpałem. Walczę resztkami sił. Jestem prawnikiem, ale na tej ścieżce nic nie da się zrobić, bo mam do czynienia z ZORGANIZOWANĄ GRUPĄ „nie do

 • Re: W USA skasowano 39 seriali!

  . W pobliżu trwa wielka BITWA O DOM, w którym RĄCZKA GOTUJE a zarazem odbywa się TANIEC Z GWIAZDAMI i jak MAM TALENT to może to być PRZEPIS NA ŻYCIE, które może mieć BARWY SZCZĘŚĆIA. Sprawą zainteresują się(...) powstaną PAMIĘTNIKI Z WAKACJI, gdzie SMERFY opisują swoje przygody. Dla zmyłki UWAGA zostanie skierowana na INFO DNIA, w którym się dowiemy o tym, że MAJA W OGRODZIE i SPARTAKUS uprawiali SEX W WIELKIM

 • Re: "Czysta krew": Na nowe odcinki znów musi...

  HELA W OPAŁACH ogląda STUDIO WYBORCZE i sprawdza RAPORT Z POLSKI. W pobliżu trwa wielka BITWA O DOM, w którym RĄCZKA GOTUJE a zarazem odbywa się TANIEC Z GWIAZDAMI i jak MAM TALENT to może to być PRZEPIS(...) TYDZIEŃ NOCE I DNIE będzie próbowała WYJAŚNIĆ NIEWYJAŚNIONE i tym sposobem powstaną PAMIĘTNIKI Z WAKACJI, gdzie SMERFY opiszą swoje przygody. Dla zmyłki UWAGA zostanie skierowana na INFO