• Informacje na temat:

  valdes

Artykuły na temat: valdes
 • "The Flash": Carlos Valdes zdradza sekrety serialu

  Spotkaliśmy się z Carlosem Valdesem, odtwórcą roli Cisca Ramonasa, tuż przed emocjonującym finałem pierwszego sezonu. Staramy się dowiedzieć, co czeka na fanów w kolejnych odcinkach. Który z nadchodzących odcinków "The Flash" najbardziej ci się podoba? - Osobiście uwielbiam odcinek dwudziesty. Bardzo mi się podoba, ale nie mam prawa wyjaśnić dlaczego. Powiem tylko, że istnieje możliwość, iż...

 • Jennifer Lopez w ogromnej sukni ślubnej. Zdjęcia robią wrażenie!

  Piosenkarka przygotowuje się do ślubu z baseballistą Alexem Rodriguezem, z którym zaręczyła się w marcu na Bahamach po dwóch latach znajomości. W międzyczasie na Manhattanie pracuje nad filmem "Marry me" opowiadającym o Kat Valdes, gwieździe muzyki pop, która poślubia przypadkowego mężczyznę z tłumu (w tej roli Owen Wilson) po tym, jak zostaje zraniona przez narzeczonego. W czwartek 17

 • "Netflix": Premiera "Supergirl", "Flash" i "Legend jutra"

  Central City. W serialu występują Grant Gustin, Candice Patton, Carlos Valdes, Danielle Panabaker, Thomas Cavanagh. Fabuła najnowszej "Legend jutra" skupia się wokół losów Ripa Huntera, podróżnika...

 • W telegraficznym skrócie: "Arrow", "Chirurdzy", "Dwóch i pół"...

  ..."Arrow" Marc Gugenheim, producent wykonawczy serialu, ujawnił, że członkowie obsady "Flash" - Danielle Panabaker i Carlos Valdes - pojawią się gościnnie w 19. odcinku 2. sezonu "Arrow". Panabaker wcieli się w ekspertkę od bioinżynierii, która straciła narzeczonego w wyniku wypadku z akceleratorem cząstek w S.T.A.R. Labs, natomiast Valdes zagra Cisco Ramona, najmłodszego geniusza S.T.A.R. Labs...

 • Buena Vista Social Club: Odmowa wiz amerykańskich

  Kubańscy muzycy nominowani do nagród Grammy nie pojawią się na ceremonii wręczenia tych statuetek, która odbędzie się w niedzielę, 8 lutego, w Los Angeles. Amerykańscy urzędnicy imigracyjni odmówili wydania im wiz wjazdowych do USA. Zakaz wjazdu otrzymał m.in. Ibrahim Ferrer, muzyk słynnej grupy Buena Vista Social Club.

 • Jennifer Lopez w klubie "Dirty Girls"

  Jennifer Lopez, latynoska wokalistka i aktorka, który podbija Hollywood ( "Cela" , "Oczy anioła" , "Nigdy więcej" ), przygotowuje się do kolejnego projektu filmowego. Produkcja ma być oparta na nieopublikowanej jeszcze powieści "Dirty Girls Club".

 • Dennis Hopper znowu reżyseruje

  Amerykański aktor Dennis Hopper po 10 latach przerwy postanowił po raz kolejny stanąć po drugiej stronie kamery. Gwiazdor filmu "Swobodny jeździec" ma zamiar wyreżyserować opowieść "A Night in Old Mexico". Główną rolę w projekcie zagra Robert Duvall.

 • Blue Cafe i kubańskie klimaty. Posłuchaj!

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać nowego singla zespołu Blue Cafe. Piosenka "Buena" zapowiada album "DaDa", który ukaże się 25 marca.

 • Che Guevara wrócił na Kubę

  Robert Redford ( "Zawód: Szpieg" , "Ostatni bastion" ) pokazał w stolicy Kuby, Hawanie, najnowszy wyprodukowany przez siebie film: "The Motorcycle Diaries". Obraz ten jest kroniką dziewięciomiesięcznej podróży motocyklowej przez Amerykę Południową, jaką w 1952 roku odbył Ernesto "Che" Guevara. Późniejszy najsłynniejszy światowy rewolucjonista był wówczas 23-letnim, astmatycznym studentem medycyny.

 • Omara Portuondo w Polsce

  4 grudnia we wrocławskiej Hali Stulecia na zakończenie Ethno Jazz Festivalu na jedynym koncercie w Polsce wystąpi jedna z największych wokalistek na świecie - Omara Portuondo, głos Buena Vista Social Club.

Zdjęcia na temat: valdes