• Informacje na temat:

  valeria golino aktorka

Artykuły na temat: valeria golino aktorka
 • W walce o Złotego Lwa

  Pokaz nowego filmu braci Ethana i Joela Coenów, komedii kryminalnej "Tajne przez poufne" ("Burn After Reading"), otworzy w środę 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji.

 • Osiem filmów w weneckim przeglądzie

  Organizatorzy 60. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji poinformowali, że w sekcji o nazwie Tydzień Międzynarodowej Krytyki zostanie pokazanych osiem filmów fabularnych i dokumentalnych z czterech kontynentów. Ich twórcy będą rywalizować o główną nagrodę przeglądu, wynoszącą 10 tysięcy dolarów. Tegoroczna, jubileuszowa edycja festiwalu rozpocznie się 27 sierpnia.

 • Co zobaczymy w Wenecji?

  Pojedynkiem włoskiego i amerykańskiego kina będzie - zdaniem krytyków - tegoroczny 65. Festiwal Filmowy w Wenecji, rozpoczynający się 27 sierpnia. Otworzy go pokaz najnowszego filmu braci Coenów "Tajne przez poufne".

 • Krzysztof Zanussi w Rzymie

  "Il Sole nero" (Czarne słońce) - to tytuł najnowszego, włosko-francuskiego filmu Krzysztofa Zanussiego, zaprezentowanego dziennikarzom we wtorek w Rzymie. Na ekrany kin we Włoszech film wejdzie w piątek 15 czerwca.

 • Walczą o Złotą Palmę w Cannes

  20 filmów będzie ubiegać się o Złotą Palmę na rozpoczynającym się w środę, 15 maja, 66. Festiwalu Filmowym w Cannes na Lazurowym Wybrzeżu. Wśród nich będzie "Venus in Fur" Romana Polańskiego.

Wideo na temat: valeria golino aktorka
 • Czarne słońce

  Historia miłości i zemsty autora "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" i "Persona Non Grata". "Czarne słońce", oparte na sztuce Rocco Familiariego, inspirowane jest autentycznymi wydarzeniami, które rozegrały się dwadzieścia lat temu. Agata i Manfredi to zakochani w sobie młodzi ludzie. Ich szczęście zostaje jednak brutalnie przerwane - mężczyzna ginie. Gdy Agata wychodzi z szoku, rodzi się w niej pragnienie odnalezienia mordercy i chęć zemsty. Nie wierzy w system...

 • Cichy Chaos

  Pietro, producent filmowy, ratuje przed utonięciem kobietę. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jego żona umarła. Zostaje jedynym opiekunem 10-letniej córeczki Claudii. Mężczyzna musi przystosować się do całkiem nowej sytuacji i nauczyć najprostszych, codziennych czynności. Wycofuje się z szaleńczego pędu, który towarzyszył mu w pracy, zaczyna szukać siebie, a przede wszystkim całe dnie spędza siedząc na ławce w parku obok szkoły córki. Tu spotka się z przyjaciółmi, pije kawę, rozmyśla. Tu...

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.