• Informacje na temat:

  valerie leon

Artykuły na temat: valerie leon
 • Boysband, gwiazda TV i debiut

  Po cztery nominacje do prestiżowych nagród Brit otrzymali zreformowany boysband Take That, gwiazda telewizyjnego konkursu talentów Leona Lewis i prognozowany na debiutanta 2007 roku piosenkarz Mika.

 • Krwawi już szósty tydzień

  Brytyjski szał na punkcie Leony Lewis trwa. Wokalistka wciąż ma najlepiej sprzedawany singel i album na Wyspach.

 • Najpopularniejsza piosenka roku

  W ciągu trzech tygodni blisko pół miliona mieszkańców Wysp Brytyjskich kupiło singel Leony Lewis zatytułowany "Bleeding Love".

 • Debiut wszech czasów

  Zwyciężczyni konkursu talentów "The X Factor", Leona Lewis, pobiła w Wielkiej Brytanii kolejny w tym roku rekord sprzedaży. Po najszybciej sprzedawanym singlu roku może poszczycić się teraz najszybciej sprzedawanym albumem roku.

 • Niepokonana debiutantka

  Po raz piąty z rzędu na liście bestsellerów singlowych w Wielkiej Brytanii panuje laureatka programu "The X-Factor", Leona Lewis, z przebojem "Bleeding Love".

 • Rekord wszech czasów

  Na brytyjskiej liście sprzedaży singli już po raz siódmy panuje Leona Lewis z hitem "Bleeding Love". Tym samym to do niej należy rekord najdłuższego pobytu na 1. miejscu wśród brytyjskich wokalistek w historii listy.

 • Rekordowy "numer jeden"

  Na brytyjskiej liście sprzedaży singli od razu na 1. miejscu debiutuje singel "Bleeding Love" nowej gwiazdy r'n'b, Leony Lewis - laureatki popularnego show "The X Factor". Singel osiągnął rekordowy wynik sprzedaży - rozeszło się 218 tys. egzemplarzy.

 • Mroczny Czerwony Kapturek

  "Czerwony Kapturek" to jedna z najpopularniejszych baśni na świecie. Po raz pierwszy opisana przez Charlesa Perraulta pod koniec XVII wieku dziś znana jest praktycznie przez każdego. Mroczna adaptacja w reżyserii Catherine Hardwicke, autorki filmowego przeboju "Zmierzch", trafia na Blu-ray i DVD już 21 października.

 • Filmowy weekend z mumią w Cyfrze+

  W sierpniu Cyfra+ zaprasza swoich widzów na specjalny Weekend z mumią . W piątek, 24 sierpnia, w kanale Ale Kino! oraz w sobotę, 25 sierpnia, w Canal+ w maratonie filmowym, zaprezentowane zostaną cztery filmowe wersje legendy o mumii.

 • Telewizyjne talenty rządzą

  Na brytyjskiej liście bestsellerów singlowych panują laureaci popularnego programu "The X Factor".

Wideo na temat: valerie leon
 • Ratujmy Mikołaja

  Elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt...

 • Jej droga

  Luna i Amar to kochająca się para młodych Bośniaków, która musi stawić czoła przeciwnościom losu zagrażającym ich związkowi. Dowiadują się, że aby zachować nadzieję na upragnione dziecko, powinni porzucić rozrywkowy tryb życia. Co gorsza, Amar zostaje zwolniony z pracy za nadużywanie alkoholu. Załamanemu mężczyźnie pomocną dłoń podaje kolega z wojska, który przeszedł na wahabizm - radykalną odmianę islamu. Pozornie niewinna praca nauczyciela informatyki sprawia, że również Amar odnajduje sens...

 • Gustloff - Rejs ku śmierci

  Film "Gustloff - rejs ku śmierci" to zrealizowana z imponującym rozmachem opowieść o największej katastrofie w historii podróży morskich. Ponad 9 tysięcy kobiet, mężczyzn i dzieci zginęło próbując uciec na jego pokładzie przed zbliżającą się "Armią Czerwoną". Liczba ofiar tej tragedii jest sześciokrotnie wyższa niż liczba ofiar słynnej katastrofy "Titanica". Jak doszło do tej katastrofy? Dlaczego tak mało o niej wiemy? Kto jest winny śmierci tysięcy ludzi Twórcy filmu "Gustloff - rejs ku...