• Informacje na temat:

  vanessa blue

Artykuły na temat: vanessa blue
 • ​Elon Musk nie jest jedyny. Dziwaczne imiona swoim dzieciom nadało wiele gwiazd

  Kardashian-West depcze po piętach Beyonce i Jay-Z. Swoją pierworodną córkę nazwali Blue Ivy (Niebieski Bluszcz). Słowo "blue" wielokrotnie pojawia się w powieści Rebeki Solnit "A Field Guide to(...) Honey, Daisy i Petal Blossom Rainbow, czyli Makowy Miód, Stokrotka i Tęcza Rozkwitających Płatków.  Kwiatowe motywy lubi też Geri Halliwell, która swoją córkę nazwała Bluebell Madonna. Pierwsze imię...

 • "HSM 4" bez Zaca Efrona

  Powstanie czwarta część "High School Musical", ale podobnie jak dwie pierwsze trafi tylko do telewizji. Co istotne - już bez Zaca Efrona i Vanessy Hudgens.

 • TV.com rozdaje nagrody

  ...- siostra Jackie Peyton ("Siostra Jackie") Najlepszy nowy czarny charakter: Mark Pellegrino - Lucyfer ("Nie z tego świata") Walton Goggins - Boyd Crowder ("Justified") Callum Blue - major Zod ("Tajemnice Smallville") Ian Somerhalder - Damon Salvatore ("Pamiętniki wampirów") Osoba, której powrotu do telewizji nie możemy się doczekać: Summer Glau - Orwell ("The Cape") Vanessa Williams...

 • "Spring Breakers" niszowym hitem w USA

  "Spring Breakers", który określa się jako mocniejszy od "Pulp Fiction" (Huffington Post) pobił właśnie rekord amerykańskiego box office.

 • Bikini, kosmici i korupcja

  Po wielkanocnej przerwie na ekrany kin trafia w piątek aż 10 nowych produkcji. Najwięcej szumu w zestawieniu box office powinny zrobić: głośny film Harmony'ego Korine'a "Spring Breakers", będący ekranizacją kolejnej powieści autorki "Zmierzchu" - "Intruz" oraz polski "Układ zamknięty" z Januszem Gajosem w głównej roli.

 • We wtorek, 30 stycznia, w Los Angeles ogłoszono nominacje do tegorocznych prestiżowych nagród Gildii Aktorów (Annual Screen Actors Guild Awards). Wyróżnienia będą przyznane już po raz siódmy. O laury w tym roku walczyć będą między innymi Julia Roberts, Tom Hanks, Russell Crowe, Robert Downey Jr.

 • W niedzielę, 11 marca, w Los Angeles odbyła się uroczystość wręczenia prestiżowych nagród przyznawanych przez Gildię Aktorów (Annual Screen Actors Guild Awards). Wyróżnienia przyznano już po raz siódmy. Kolejne laury za swe filmowe kreacje zdobyli między innymi wielokrotnie już nagradzani w tym roku Julia Roberts i Benicio Del Toro.

 • Eva Green: Babski wieczór na polu bitwy

  Eva Green, którą , którą znamy z pamiętnych ról w filmach "Casino Royale" Martina Campbella, "Mroczne cienie" Tima Burtona i "Marzyciele" Bernardo Bertolluciego, w swej najnowszej produkcji zaskakuje. W obrazie "300: Początek imperium" zobaczymy ją jako kobietę bezwzględną, ogarniętą obsesją zemsty.

 • Michelle Williams: Aktorka w trampkach

  Mimo dopiero 32 lat już trzy razy nominowana była do Oscara. Każdym kolejnym filmem Michelle Williams potwierdza jednak, że Hollywood to nie jej bajka. Z okazji kinowej premiery jej najnowszego obrazu - "Take This Waltz" - przypominamy jej najlepsze ekranowe kreacje.

 • Był lokajem siedmiu prezydentów USA

  6 grudnia na ekrany polskich kin wejdzie "Kamerdyner" ("The Butler"), film, który uchodzi za jednego z najpoważniejszych kandydatów do przyszłorocznych Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.