• Informacje na temat:

  vanessa oficjalnie

Artykuły na temat: vanessa oficjalnie
 • Rozwódki z Beverly Hills

  Jeden rok, dwa oficjalne rozwody i trzeci w drodze. Tori, Jennie i Vanessa – koleżanki z "Beverly Hills, 90210" przekonały się na własnej skórze, że ślub nie jest gwarancją: „I żyli długo i szczęśliwie”. Co ciekawe, wszystkie mniej więcej w tym samym czasie. Czyżby zwisło nad nimi fatum?

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • A jednak rozstanie!

  Johnny Depp i Vanessa Paradis kończą swój związek trwający 14 lat! Po miesiącach spekulacji, plotek i zapewnień o wielkiej miłości, rzecznik aktora oficjalnie potwierdził informację o rozstaniu pary.

 • Paradis nie chce mówić o Deppie

  Aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis zdecydowała się przerwać milczenie i odsłonić kulisy rozstania z Johnnym Deppem. Para oficjalnie rozstała się w czerwcu, choć pogłoski o kryzysie w ich związku pojawiały się wiele miesięcy wcześniej.

 • Heidi Klum i Seal rozwodzą się

  ...o swoim rozwodzie poinformowali piosenkarka Katy Perry i aktor Russell Brand. Choć nie są to oficjalnie potwierdzone doniesienia, po 14 latach związku rozstali się Vanessa Paradis i Johnny Depp. Kolejny...

 • Soczi 2014: Vanessa Mae weźmie udział w olimpiadzie

  Vanessa Mae, znana skrzypaczka łącząca muzykę popową z klasyczną, wystąpi na zbliżających się igrzyskach olimpijskich w Soczi. Zobaczymy ją tam w roli... zawodniczki.

 • "Wiedźmin": Kristofer Hivju w drugim sezonie! Mads Mikkelsen jako Vesemir i inne castingowe plotki

  ...odsłonie "Wiedźmina". To: Francesca, Vesemir, Dijkstra, Vanessa-Marie (postać wg RI ma pojawić się w trzech lub czterech odcinkach), Rience, Lydia, prawdopodobnie Vereena, Gary. Castingi do ról właśnie trwają. Jak na razie do obsady oficjalnie dołączyli Paul Bullion (Lambert), Carmel Laniado (Violet), Yasen Atour (Coën). Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w lutym i mają potrwać co najmniej...

 • Depp i Paradis rozstali się!

  Po miesiącach spekulacji rzecznik amerykańskiego aktora Johnny'ego Deppa oficjalnie potwierdził informację o jego rozstaniu z francuską wokalistką i modelką Vanessą Paradis. Mimo 14. wspólnie spędzonych lat, para nie przypieczętowała związku ślubem.

 • "Wojenne dziewczyny": Kim są główne bohaterki?

  ..., rzucona na głęboką wodę, staje się twarda i nawet bezwzględna. Ewka Fronczak (Vanessa Aleksander) ładna dziewczyna z czerniakowskiego marginesu; złodziejka - sprytna i bystra. Niewykształcona(...) oficjalnie o tym nie wie, ale ma pewność, tak jak ich matka. Irka jest studentką chemii; wojna przerwała jej studia na drugim roku, ale teraz Irka chodzi na tajne komplety i kontynuuje studia...

 • Depp i Paradis rozstali się?

  Słynna para, pozostająca w związku od 14 lat, rozstaje się? Magazyn "People" nieoficjalnie poinformował, że Johnny Depp i Vanessa Paradis nie są już razem.

Wideo na temat: vanessa oficjalnie
 • Nowa Pani domu

  "There's a new housewife in town" - mówi Vanessa Williams. Zobacz oficjalny zwiastun siódmego sezonu "Gotowych na wszystko", który startuje już 26 września 2010r.

 • Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

  Rozbrajająco uwodzi. Profesjonalnie łamie serca. Działa na zlecenie. Mistrzowskie poczucie humoru, błyskotliwy scenariusz i zniewalający uśmiech Romain Duris w najbardziej przewrotnej komedii sezonu "Heartbreaker. Licencja na uwodzenie". Ten zawodowiec doskonale wie jak... stracić chłopaka w 10 dni i nie zostać narzeczonym mimo woli. A wszystko w rytmach twoich ulubionych przebojów Georga Michaela, tańcząc słynną finałową sekwencję z "Dirty Dancing" oraz przy pomocy... polskiego hydraulika!...

 • Cafe de Flore

  "Cafe de Flore" to opowieść o miłości i ludziach rozdzielonych przez czas i miejsce, ale połączonych w sposób głęboki i tajemniczy. Atmosferyczny, fantastyczny, tragiczny i niosący nadzieję film jest kroniką losów Jacqueline, młodej matki, wychowującej syna z zespołem Downa w latach 60. w Paryżu i Antoine'a, niedawno rozwiedzionego popularnego DJ-a, mieszkającego współcześnie w Montrealu. Tym, co łączy te dwie historie, jest miłość - pełna euforii, obsesyjna, tragiczna, młodzieńcza i...