• Informacje na temat:

  vanessa wciela

Artykuły na temat: vanessa wciela
 • Vanessa Alexander w "Listach do M. 4"

  W piątek, 6 marca, do kin trafił najnowszy film Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter". W jednej z głównych ról zobaczymy w nim Vanessę Alexander, która wciela się w postać Gabi. Aktorka niedawno rozpoczęła pracę nad kolejnym projektem - dołączyła do obsady komedii "Listy do M. 4".

 • Vanessa Hudgens robi striptiz

  Vanessa Hudgens wykonuje striptiz, podczas gdy Nicolas Cage i Jogn Cusak stają w twarzą w twarz do pojedynku w zwiastunie filmu "Frozen Ground".

 • Vanessa Hudgens o filmie "Teraz albo nigdy": "Nie oglądaj się za siebie"

  ..."Gdy zaczynasz robić coś nowego, strach jest naturalną reakcją. Chodzi o to, żeby nie oglądać się za siebie" - mówi Vanessa Hudgens o filmie "Teraz albo nigdy". Produkcja z udziałem Jennifer Lopez zadebiutuje na ekranach polskich kin 28 grudnia 2018 roku.

 • Vanessa Hudgens: W dniu śmierci ojca wystąpiła na scenie

  Vanessa Hudgens poinformowała w niedzielę (31 stycznia), że z powodu choroby nowotworowej zmarł jej ojciec. Wokalistka mimo to zdecydowała się tego dnia wystąpić w nadawanym na żywo musicalu "Grease".

 • Vanessa Hudgens się rozbierze

  Idolka nastolatek Vanessa Hudgens znów sprawi, że męskiej części widowni skoczy ciśnienie - w najnowszym filmie wcieli się w wulgarną prostytutkę.

 • Dostaje coraz ciekawsze role

  Vanessa Paradis uważa, że z wiekiem dostaje coraz ciekawsze propozycje filmowe. Jej zdaniem, jako prawie 40-latka ma o wiele większe możliwości aktorskie, a postacie, w jakie się wciela są bardziej różnorodne.

 • O uniwersalnej miłości

  Vanessa Paradis gra główną rolę w filmie "Café de flore". Ten francusko-kanadyjski obraz opowiada o wielkiej miłości, która łączy, ale także rozdziela bohaterów.

 • Była Deppa szuka pocieszenia u pana do towarzystwa!

  Porzucona przez Johnny'ego Deppa, modelka, aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis szuka pocieszenia w ramionach żigolaka. A za wszystkim stoi rozkręcający sutenerski interes Woody Allen!

 • "Szkolne czasy? To już przeszłość"

  Vanessa Hudgens definitywnie żegna się z wizerunkiem nastoletniej gwiazdki "High School Musical". Z młodą aktorką o jej nowych projektach rozmawia Ian Spelling z "The New York Times".

 • "Gareth Jones": Pierwszy fotos z nowego filmu Agnieszki Holland

  ...rejonach Małopolski. Po raz pierwszy na planie w Polsce spotkały się uznane międzynarodowe gwiazdy: James Norton, Vanessa Kirby i Peter Sarsgaard, który gra Waltera Duranty’ego, sprzyjającego sowieckiemu reżimowi i konsekwentnie zaprzeczającemu doniesieniom Garetha Jonesa. W postać George’a Orwella wciela się Joseph Mawle ("Gra o tron"), zaś premiera Wielkiej Brytanii, Lloyda George’a gra Kenneth...

Zdjęcia na temat: vanessa wciela