• Informacje na temat:

  vanity wonder

Artykuły na temat: vanity wonder
 • Robert Downey Jr. zwolniony z więzienia

  Amerykański aktor, Robert Downey Jr., został 2. sierpnia zwolniony z kalifornijskiego więzienia, w którym odsiadywał karę trzech lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków. Zaraz po tym, jak aktor znalazł się na wolności, hollywoodzcy reżyserzy zaczęli bombardować go ofertami filmowymi.

 • Dimmu Borgir w euforii

  Nowy album norweskich gwiazd black metalu Dimmu Borgir, zatytułowany "Puritanical Euphoric Misanthropia", jest już gotowy. Płyta ukaże się 12 marca nakładem niemieckiej firmy Nuclear Blast. "Jeszcze z żadnej płyty nie byłem tak dumny, jak z tej" - twierdzi Shagrath, wokalista zespołu. Obok prezentujemy okładkę nowego wydawnictwa Dimmu Borgir, jak zwykle bardzo kontrowersyjną.

Zdjęcia na temat: vanity wonder
Wideo na temat: vanity wonder
 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

 • Szef

  Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt), w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół -...

 • O krok od sławy

  Piękny hołd złożony wokalistkom śpiewającym w chórkach największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie "O krok od sławy" (Oscar w kategorii: najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Morgan Neville - zdobywca wielu nagród za reżyserię - rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystow skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki 21. wieku. Triumfalny i jednocześnie chwytający za serce...