• Informacje na temat:

  varius manx wokal

Artykuły na temat: varius manx wokal
 • Recenzja Varius Manx i Kasia Stankiewicz "Ent": To se ne vrati

  Jeśli zespół Varius Manx liczył na wielki powrót na fali retromanii, mówię krótkie i stanowcze: nie tędy droga. Jeśli chcieli po prostu dać o sobie znać i pokazać, że jeszcze mają dryg do lotnych, wpadających w ucho kompozycji, to w porządku, udało się. Szału nie ma, wstydu tym bardziej również nie.

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Varius Manx i Kacper Gołda w przeboju "Africa"!

  Poznaliśmy kolejnego finalistę konkursu "Ja cię kręcę" RMF FM! Kacper Gołda nagrał wraz z zespołem Varius Manx nową wersję przeboju "Africa" grupy Toto. Utwór znajdzie się na jubileuszowej płycie wydanej z okazji 25-lecia RMF FM.

 • Varius Manx pracują nad płytą

  Grupa Varius Manx pod koniec lutego zakończy nagrywanie wokali na nową, dziewiątą w dyskografii płytę. Album powstaje w warszawskim studiu S4. Wkrótce zespół rozpocznie świętowanie 15-lecia działalności.

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Monika Kuszyńska: "Wszyscy we mnie wierzą"

  Wszyscy fani zespołu Varius Manx zastanawiali się nad jego przyszłością, gdy stało się faktem, że odchodzi od niego Kasia Stankiewicz. Co bardziej tragiczne scenariusze kreślone w wyobraźni(...) Kuszyńską. Po niedługim czasie okazało się, że to ona będzie następczynią Kasi Stankiewicz. Z Moniką właśnie Varius Manx zarejestrował pierwszy po czteroletniej przerwie album z nowymi piosenkami...

 • Posłuchaj jej marzeń

  Łodzianka, która część swojego życia spędziła na Bliskim Wschodzie, w Stanach i Irlandii plus muzycy znani wcześniej z m.in. Varius Manx czy Blue Cafe - to skład nowego projektu pod nazwą Fru-th. Zapowiedzi debiutanckiego albumu możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • Protest fanów odniósł skutek i grupa Varius Manx ostatecznie nie wystąpi w pierwszej części wrześniowego koncertu Depeche Mode na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Oficjalnie wiadomo już, iż rola artysty rozgrzewającego publiczność przypadnie zespołowi Agressiva 69.

 • Piotr Bukartyk i teledysk "Brudna miłość". Za kamerą Wojtek Smarzowski

  ...poetyckiej. Jego płyta "Szampańskie wersety" (1997) była nominowana do Fryderyka w kategorii album roku - dance i techno. Utwory jego autorstwa wykonują Mietek Szcześniak, Andrzej Krzywy, Varius Manx(...) Bukartyk (wokal), Krzysztof Kawałko (gitara elektryczna, gitara akustyczna, slide), Marek Błaszczyk (wurlitzer piano), Michał Przybyła (bas), Jerzy Markuszewski (perkusja) i Marta Podobas...

 • Wilki: "Niebieska trasa" na start

  ..., odpowiedzialny w latach 90. za produkcję albumów takich wykonawców jak Hey, Edyta Bartosiewicz, Varius Manx i Obywatel GC. Promocję rozpoczęto już w lutym, wraz z wypuszczeniem "antysingla" "Nic zamieszkują demony" (wokal pojawia się dopiero w okolicach drugiej minuty). Kompozycja nie spotkała się z oczekiwanym odzewem. Sytuację próbowano poprawić, stawiając następnie na wyrazisty "Eroll". Co...

 • Wilki: "Niebieska trasa" rozpoczęta

  ...producentem był Leszek Kamiński , odpowiedzialny w latach 90. za produkcję albumów takich wykonawców jak Hey, Edyta Bartosiewicz, Varius Manx i Obywatel GC. Promocję rozpoczęto już w lutym, wraz z wypuszczeniem "antysingla" "Nic zamieszkują demony" (wokal pojawia się dopiero w okolicach drugiej minuty). Kompozycja nie spotkała się z oczekiwanym odzewem. Sytuację próbowano poprawić, stawiając...