• Informacje na temat:

  victoria beckham i dzieci

Artykuły na temat: victoria beckham i dzieci
 • Victoria Beckham i David Beckham świętują rocznicę ślubu. 19 lat minęło

  Na Instagramie Victoria Beckham opublikowała swoje zdjęcie z mężem. W środę (4 lipca) minęło 19 lat od jej ślubu z Davidem Beckhamem.

 • Przerażona Victoria Beckham

  Victoria i David Beckhamowie zwiększyli liczebność swojej ochrony po tym, jak nasiliły się anonimowe pogróżki pod ich adresem.

 • Victoria Beckham nie może spać

  Sen z powiek Victorii Beckham spędza możliwość transferu jej męża Davida Beckhama z Los Angeles Galaxy do AC Milan.

 • Victoria Beckham: Przerwa z dziećmi

  Nie tak dawno Victoria Beckham (32 l.) mówiła, że jest jak królik i chciałaby mieć z mężem Davidem Beckhamem (31 l.) piątkę dzieci. Jednak zajmowanie się trójką synów sprawiło, że była wokalistka Spice Girls zamierza nieco zwolnić tempo. "Na razie chcę się nacieszyć tą trójką" - mówi Victoria.

 • Victoria Beckham szuka domu

  Po ogłoszeniu, że David Beckham podpisał rekordowy kontrakt z drużyną LA Galaxy, do gry weszła jego żona Victoria. Była wokalistka Spice Girls rozpoczęła poszukiwania posiadłości dla całej rodziny.

 • Victoria Beckham: Filmowy powrót

  Po dłuższej przerwie spowodowanej wychowywaniem trójki dzieci powraca Victoria Beckham. W ostatnim czasie o byłej wokalistce Spice Girls można było poczytać jedynie na kolumnach plotka rskich. Teraz Victoria zamierza się na poważnie zająć swoją karierą filmową. Właśnie otrzymała rolę w "Alan Partridge: The Movie".

 • Victoria Beckham nie jest złośliwa

  Wbrew niedawnym pogłoskom Victoria Beckham nie będzie jurorką w nowym telewizyjnym programie, poszukującym muzycznych talentów. Była wokalistka Spice Girls powiedziała, że nie potrafi być złośliwa, dlatego nie nadaje się do tego typu programów.

 • Victoria Beckham o kulisach Spice Girls

  Victoria Beckham podkreśla, że nie weźmie udziału w ewentualnej kolejnej reaktywacji Spice Girls. Wokalistka przyznała, że śpiewanie w girlsbandzie nie sprawia jej już żadnej przyjemności.

 • Victoria Beckham chora na zapalenie opon mózgowych

  Dopiero co pisaliśmy, że lekarze zalecili członkiniom brytyjskiej grupy Spice Girls odpoczynek i odstawienie na chwilę na bok spraw zawodowych. Teraz okazało się, że przyczyna tych wskazówek jest znacznie poważniejsza. U Victorii Beckham, znanej także jako Posh Spice, wykryto zapalenie opon mózgowych. Natychmiast to wydaniu diagnozy wokalistka opuściła Niemcy i wróciła do domu.

 • Powrót Spice Girls coraz bliżej. Ale bez Victorii Beckham

  W lipcu w Londynie miało dojść do tajemnego spotkania Mel B , Mel C , Geri Halliwell i Emmy Bunton . W reaktywacji nie weźmie udział Victoria Beckham , która podobno wymówiła się brakiem czasu w związku z obowiązkami zawodowymi (firma odzieżowa) i rodzinnymi (z mężem Davidem Beckhamem wychowują czwórkę dzieci). "To będzie jeden z największych popowych powrotów wszech czasów. Jest duże...

Zdjęcia na temat: victoria beckham i dzieci