• Informacje na temat:

  victoria beckham i jej rodzina

Artykuły na temat: victoria beckham i jej rodzina
 • Victoria Beckham nie może spać

  Sen z powiek Victorii Beckham spędza możliwość transferu jej męża Davida Beckhama z Los Angeles Galaxy do AC Milan.

 • Victoria Beckham: "Dlaczego chcieli to zrobić?"

  Victoria Beckham jest przerażona ujęciem przez policję grupy osób, które planowały jej porwanie w celu wymuszenia okupu. "Nie sądzę, by moje obawy szybko zniknęły. Jestem tym zszokowana" - wyznała(...) mnie zmroziła" - powiedziała Victoria.

 • Victoria Beckham matką chrzestną dziecka Meghan Markle? "Błagała o to"

  Ciążą księżnej Meghan w ostatnich dniach żyje cały świat. Niedawno serwisy plotkarskie doniosły, że projektantka i była członkini Spice Girls, Victoria Beckham, została wybrana na matkę chrzestną książęcej pary. Ostatnie plotki mówią o tym, że gwiazda mocno na to nalegała.

 • Beckhamowie: Rozmowy kontrolowane

  Rodzina i przyjaciele Victorii i Davida Beckhamów zostali poproszeni o podpisanie oświadczenia zakazującego im rozmawiania z prasą o słynnej parze. Stało się tak powodu ciągłych skandali związanych z rzekomymi romansami Davida, które skwapliwie ujawniają dziennikarze.

 • Victoria Beckham zakończyła wokalną karierę

  ..."Już nigdy nie będę profesjonalnie śpiewać" - oznajmiła Victoria Beckham, która stała się gwiazdą dzięki występom w Spice Girls.

 • Victoria Beckham w reality show

  Po tygodniach żmudnych negocjacji Victoria Beckham podpisała lukratywną umowę z jedną z amerykańskich stacji telewizyjnych, która pokaże reality show z udziałem byłej "Spicetki".

 • V. Beckham: Poród 25 lutego

  Zbliża się poród trzeciego potomka Victorii i Davida Beckhamów. Wiadomo już, że trzeci syn słynnej pary urodzi się 25 lutego w szpitalu w hiszpańskim Madrycie. Żeby zapewnić sobie pełną prywatność od żądnych sensacji dziennikarzy, Beckhamowie postanowili wynająć jak największą część kliniki Ruber Internacional. Dowiedzieli się, że takich przywilejów nie ma nawet hiszpańska rodzina królewska.

 • Mel C rozczarowana zachowaniem Victorii Beckham

  Kolejne niesnaski w słynnym zespole Spice Girls. Victoria Beckham zawiodła koleżanki.

 • Victoria Beckham chora na zapalenie opon mózgowych

  Dopiero co pisaliśmy, że lekarze zalecili członkiniom brytyjskiej grupy Spice Girls odpoczynek i odstawienie na chwilę na bok spraw zawodowych. Teraz okazało się, że przyczyna tych wskazówek jest znacznie poważniejsza. U Victorii Beckham, znanej także jako Posh Spice, wykryto zapalenie opon mózgowych. Natychmiast to wydaniu diagnozy wokalistka opuściła Niemcy i wróciła do domu.

 • Beckhamowie: Separacja?

  Victoria Beckham, była piosenkarka Spice Girls, zażądała separacji ze swoim mężem, Davidem Beckhamem. Jej decyzja podyktowana jest agresywnym zachowaniem piłkarza Realu Madryt. Przypomnijmy, iż była Posh Girl spodziewa się trzeciego dziecka, które ma przyjść na świat w marcu 2005 roku.

Zdjęcia na temat: victoria beckham i jej rodzina