• Informacje na temat:

  victoria beckham na meczu

Artykuły na temat: victoria beckham na meczu
 • Victoria, zostań w domu

  David Beckham, zawodnik piłkarskiej reprezentacji Anglii, poprosił swą żonę Victorię, członkinię grupy Spice Girls, aby dla własnego dobra nie przychodziła w najbliższą sobotę, 17 czerwca, na stadion "Stade Communa" w belgijskiej miejscowości Charleroi, gdzie w ramach Mistrzostw Europy EURO 2000 spotkają się Anglia i Niemcy.

 • V. Beckham: Urodziny bez męża

  Po raz drugi z rzędu David Beckham nie uczestniczył w urodzinach żony, Victorii Beckham. Swoje 31. urodziny, przypadające w niedzielę, 17 kwietnia, była wokalistka grupy Spice Girls spędziła w Madrycie, w towarzystwie rodziców i dzieci. Jednym z prezentów od męża był niespodziewany przylot osobistej fryzjerki Victorii z Londynu, która miała sprawić jej nowe uczesanie.

 • David Beckham zagra w filmie akcji

  David Beckham nie będzie się nudził na sportowej emeryturze. W tym sezonie ogłosił zakończenie kariery, a teraz przygotowuje się do swojej pierwszej filmowej roli. Ma zagrać w filmie akcji, ale szczegółów na razie nie podano.

 • Kylie Minogue znów lepsza od Posh Spice

  Victoria Beckham, członkini Spice Girls, jeszcze niedawno odgrażała się, że o ile zwycięstwo w walce o fotel lider na liście singli przyszło Australijce w miarę bezproblemowo, to w przypadku albumu już tak łatwo jej nie będzie. I chociaż Brytyjczycy z wdzięczności dla jej męża - za strzeloną przez niego w 93 minucie meczu z Grecją bramkę, dającą Anglikom awans do piłkarskich mistrzostw świata...

 • Eva Longoria: Ojciec myśli, że jestem dziewicą

  ...projektu Victorii Beckham - to moja dobra przyjaciółka. Denerwujesz się? - Oczywiście! Za każdym razem, kiedy mam wystąpić publicznie, strasznie się denerwuję! Zawsze staram się być idealnie(...) takim, ale myślę, że dałam sobie radę! W którym stroju najbardziej podobasz się mężowi? - W jeansach i T-shircie, bez makijażu. Właśnie tak wyglądałam, gdy spotkaliśmy się po raz pierwszy na meczu...