• Informacje na temat:

  victoria beckham plotki

Artykuły na temat: victoria beckham plotki
 • Victoria Beckham sfotografowana ze znanym dziennikarzem!

  Victoria Beckham (45 l.) przechadzała się ostatnio pod rękę z Derekiem Blasbergiem (37 l.). Co na to David?

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Victoria i David Beckham rozwodzą się?!

  Zachodnie media donoszą, że Victoria (41 l.) i David (40 l.) Beckhamowie szykują się do rozwodu!

 • Victoria Beckham i "kupa gó**a"

  Hiszpańska aktorka Ana Obregon (50 l.) grozi 31-letniej Victorii Beckham sądowym pozwem za nazwanie jej "kupą gó**a". Była wokalistka Spice Girls zareagowała tak gwałtownie, gdy pojawiły się plotki o zainteresowaniu Obregon Davidem Beckhamem, mężem Victorii, znanym piłkarzem Realu Madryt.

 • David Beckham nie jest wierny żonie?

  David (45 l.) i Victoria (46 l.) Beckhamowie są małżeństwem od 21 lat. Czy piłkarz dochowuje wierności żonie? Zdania na ten temat są mocno podzielone...

 • Beckhamowie: Separacja?

  Victoria Beckham, była piosenkarka Spice Girls, zażądała separacji ze swoim mężem, Davidem Beckhamem. Jej decyzja podyktowana jest agresywnym zachowaniem piłkarza Realu Madryt. Przypomnijmy, iż była Posh Girl spodziewa się trzeciego dziecka, które ma przyjść na świat w marcu 2005 roku.

 • Victoria i David Beckhamowie prawie się nie widują!

  Małżeństwo Beckhamów ponoć wisi na włosku!

 • Posh Spice nie interesuje rola Wojewódzkiego

  Victoria Beckham, znana także jako Posh Spice ze Spice Girls, zdementowała plotki mówiące o tym, że w kolejnej edycji programu "Pop Idol", czyli angielskiej wersji "Idola", pojawi się w roli jednegoz jurorów. Przypomnijmy, że jej była koleżanka z zespołu, Geri Halliwell, sędziuje w konkurencyjnym programie zatytułowanym "Popstars: The Rivals".

 • Victoria Beckham zdruzgotana po wywiadzie męża. Co takiego powiedział David?

  Ciemne chmury nad popularną parą? Podobno Victorii Beckham (44 l.) nie spodobał się wywiad, jakiego udzielił jej mąż. David Beckham (43 l.) powiedział coś, co bardzo dotknęło jego żonę. "Płakała przez dwa dni" - wyznała jej koleżanka. Coraz częściej mówi się o problemach w ich małżeństwie, a nawet o rozwodzie! Czyżby ta kropla przelała czarę goryczy?

 • Victoria Beckham: Filmowy powrót

  Po dłuższej przerwie spowodowanej wychowywaniem trójki dzieci powraca Victoria Beckham. W ostatnim czasie o byłej wokalistce Spice Girls można było poczytać jedynie na kolumnach plotka rskich. Teraz Victoria zamierza się na poważnie zająć swoją karierą filmową. Właśnie otrzymała rolę w "Alan Partridge: The Movie".

Wideo na temat: victoria beckham plotki
 • Posh Spice w ciąży?

  Victoria Beckham z synem Brooklynem w Los Angeles. Nagranie pomnożyło plotki , jakoby Posh Spice była znowu w ciąży - przyjrzyjcie się uważnie, jak układa jej się sukienka na brzuchu!