• Informacje na temat:

  victoria beckham ubrania

Artykuły na temat: victoria beckham ubrania
 • Victoria Beckham matką chrzestną dziecka Meghan Markle? "Błagała o to"

  Ciążą księżnej Meghan w ostatnich dniach żyje cały świat. Niedawno serwisy plotkarskie doniosły, że projektantka i była członkini Spice Girls, Victoria Beckham, została wybrana na matkę chrzestną książęcej pary. Ostatnie plotki mówią o tym, że gwiazda mocno na to nalegała.

 • Victoria Beckham zdradza, dlaczego nie wróciła do Spice Girls. "Wiele mnie to kosztowało"

  Reaktywacja grupy Spice Girls była jedną z tych informacji, która zelektryzowała fanów na całym świecie. Zespół końcem maja rozpoczął trasę, obejmującą 12 koncertów w Wielkiej Brytanii. Jednak na scenie zabrakło jednej z członkiń - Victorii Beckham. Gwiazda zdradziła ostatnio, dlaczego nie zdecydowała się przyłączyć do koleżanek i raz jeszcze zaśpiewać.

 • Victoria Beckham w roli modelki

  Angielska wokalistka Victoria Beckham będzie reklamować ubrania firmy Rocawear, należącej do rapera Jaya-Z. Była członkini zespołu Spice Girls postanowiła bowiem dość radykalnie zmienić swój image. Związane jest to m.in. z przygotowywaną obecnie do wydania jej kolejną solową płytą, na której chce pokazać nowe muzyczne oblicze.

 • Porażka Victorii Beckham

  Linia ubrań Victorii Beckham została wycofana ze sklepów na terenie Stanów Zjednoczonych. Przyczyną były słabe wyniki sprzedaży oraz konflikt firmy odzieżowej z gwiazdą.

 • Szpiegowana Victoria Beckham?

  W Wielkiej Brytanii szerzy się epidemia kradzieży ubrań należących do sławnych osób. Niedawno muzycy grupy U2 oskarżyli swoją byłą stylistkę o zabór kapelusza i spodni należących do Bono. Z poważniejszym problemem zetknęła się Victoria Beckham. Projekty jej nowej kolekcji ubrań odzieżowej firmy Rock & Republic zostały skradzione, a podejrzenia padają na konkurencję ze świata mody.

 • Mel B przebrana za Victorię Beckham. Nici z powrotu Spice Girls?

  Na imprezę halloweenową u Heidi Klum Mel B przebrała się za swoją koleżankę z grupy Spice Girls - Victorię Beckham. Część internautów wysnuła wniosek, że to szpilka wbita w żonę Davida Beckhama, która jest najmniej chętna na powrót na scenę pod szyldem Spice Girls.

 • Victoria Beckham szuka domu

  Po ogłoszeniu, że David Beckham podpisał rekordowy kontrakt z drużyną LA Galaxy, do gry weszła jego żona Victoria. Była wokalistka Spice Girls rozpoczęła poszukiwania posiadłości dla całej rodziny.

 • Pechowy koncert Victorii Beckham

  Victoria Beckham, członkini grupy Spice Girls, z pewnością nie jest zadowolona ze swego solowego występu, który odbył się w poniedziałek, 27 sierpnia, w Birmingham. Nie dość, że na tej samej scenie występowała tego dnia Geri Halliwell, była koleżanka ze Spice Girls, z którą Posh Spice od dawna prowadzi wojnę, to jeszcze została wygwizdana przez fanów, gdy okazało się, że śpiewa z playbacku.

 • Beckhamowie wypożyczeni

  Informacje o przeprowadzce rodziny Beckhamów do Stanów Zjednoczonych sprawiły, że zainteresowanie słynną parą znów wzrosło.

 • Najgorzej ubrane sławy

  Victoria Beckham otwiera tegoroczną edycję listy najgorzej ubranych sław autorstwa amerykańskiego krytyka mody Mr Blackwella.