• Informacje na temat:

  victoria cały

Artykuły na temat: victoria cały
 • Victoria Beckham matką chrzestną dziecka Meghan Markle? "Błagała o to"

  Ciążą księżnej Meghan w ostatnich dniach żyje cały świat. Niedawno serwisy plotkarskie doniosły, że projektantka i była członkini Spice Girls, Victoria Beckham, została wybrana na matkę chrzestną książęcej pary. Ostatnie plotki mówią o tym, że gwiazda mocno na to nalegała.

 • Victoria Beckham szuka domu

  Po ogłoszeniu, że David Beckham podpisał rekordowy kontrakt z drużyną LA Galaxy, do gry weszła jego żona Victoria. Była wokalistka Spice Girls rozpoczęła poszukiwania posiadłości dla całej rodziny.

 • Victoria Beckham: Wykorzystać skandal

  Pomimo to Victoria Beckham utrzymuje, że wierzy w niewinność swojego męża. Dobrze poinformowane źródła podają, że była członkini Spice Girls nalega na swojego menedżera, Simona Fullera, by(...) anonimowy informator. Menedżer Victorii nie zgadza się jednak na taką promocję i próbuje wybić to z głowy piosenkarce. Fuller twierdzi, że byłoby to kompletne szaleństwo, a cały...

 • Victoria Beckham otwiera swoją stronę

  Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop, członkini grupy Spice Girls, postanowiła zaistnieć także w Internecie. 24 lipca oficjalnie zostanie uruchomiona jej strona www.posh.com, na której fani Posh Spice będą mogli m.in. odbyć wirtualną wycieczkę po jej mieszkaniu i obejrzeć nowy teledysk.

 • Victoria Beckham o kulisach Spice Girls

  Victoria Beckham podkreśla, że nie weźmie udziału w ewentualnej kolejnej reaktywacji Spice Girls. Wokalistka przyznała, że śpiewanie w girlsbandzie nie sprawia jej już żadnej przyjemności.

 • Victoria Frigerio chce pracować z U2

  Victoria Frigerio, wokalistka podbijającej ostatnio dyskotekowe parkiety grupy Wamdue Project, marzy o tym, by pracować z U2. Ostatnio zaoferowała Irlandczykom, że przerobi jedną z ich kompozycji na utwór taneczny.

 • Victoria Beckham: Spice Girls to już przeszłość

  Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop i członkini grupy Spice Girls, przygotowuje się do wydania swojej autobiografii. W książce zatytułowanej "Learning To Fly" ma podobno jednoznacznie dać do zrozumienia wszystkim fanom najpopularniejszego brytyjskiego girlsbandu, że nie ma szans na to, aby Spicetki znów występowały razem.

 • Victoria Beckham zdradza, dlaczego nie wróciła do Spice Girls. "Wiele mnie to kosztowało"

  Reaktywacja grupy Spice Girls była jedną z tych informacji, która zelektryzowała fanów na całym świecie. Zespół końcem maja rozpoczął trasę, obejmującą 12 koncertów w Wielkiej Brytanii. Jednak na scenie zabrakło jednej z członkiń - Victorii Beckham. Gwiazda zdradziła ostatnio, dlaczego nie zdecydowała się przyłączyć do koleżanek i raz jeszcze zaśpiewać.

 • Victoria Beckham i David Beckham świętują rocznicę ślubu. 19 lat minęło

  Na Instagramie Victoria Beckham opublikowała swoje zdjęcie z mężem. W środę (4 lipca) minęło 19 lat od jej ślubu z Davidem Beckhamem.

 • Justin Timberlake chce Victorię Beckham

  Justin Timberlake, amerykański gwiazdor muzyki pop i obiekt westchnień nastolatek na całym świecie, zapragnął Victorii Beckham, byłej wokalistki Spice Girls. Piosenkarz poprosił żonę Davida Beckhama o... przeprowadzenie wywiadu.

Zdjęcia na temat: victoria cały
Wideo na temat: victoria cały
 • Oto najseksowniejszy mężczyzna na świecie!

  , że ma nadzieję, że Victoria myśli tak o nim cały czas. Beckham zdetronizował zeszłorocznego zwycięzcę, Chrisa Hemswortha. Do byłych „najseksowniejszych” należą też Channing Tatum i Adam Levine

 • Caitlyn Jenner została "Kobietą Roku Glamour"!

  Caitlyn Jenner została uhonorowana tytułem Kobiety Roku Glamour. Zaszczytny tytuł celebrytka otrzymała dzień po swoich 66. urodzinach. Odznaczenie przyznawane jest przez magazyn najbardziej inspirującym kobietom. Zaledwie cztery miesiące temu Caitlyn zaskoczyła cały świat, pojawiając się na okładce „Vanity Fair” jako kobieta (płeć zmieniła na początku 2015 roku). Jej przemiana do dziś

 • Caitlyn Jenner została uhonorowana tytułem Kobiety Roku Glamour. Zaszczytny tytuł celebrytka otrzymała dzień po swoich 66. urodzinach. Odznaczenie, o którym mowa, przyznawane jest przez magazyn najbardziej inspirującym kobietom. Zaledwie cztery miesiące temu Caitlyn zaskoczyła cały świat, pojawiając się na okładce „Vanity Fair” jako kobieta. Jej przemiana do dziś jest szeroko komentowana