• Informacje na temat:

  victoria jackson

Artykuły na temat: victoria jackson
 • "Nawiedzony dom na wzgórzu": Data premiery, zdjęcia

  Współczesna ekranizacja powieści Shirley Jackson "Nawiedzony dom na wzgórzu" opowiada o rodzeństwie, które dorastało w najbardziej nawiedzonym domu w całym kraju.

 • "One Last Time": Apokalipsa według Ariany Grande

  W sieci zadebiutował katastroficzny teledysk do piosenki "One Last Time", czyli najnowszego singla amerykańskiej wokalistki Ariany Grande

 • Nowy serial "Drakula" na antenie Canal+

  ...arystokracją jej narzeczonego, Jonathana Harkera (Oliver Jackson-Cohen). Jednocześnie postanawia uwieść związaną z wrogim Zakonem Smoka łowczynię wampirów Lady Jayne Wetherby (Victoria Smurfit(...) z "Dynastii Tudorów". Meyersowi na planie towarzyszy Thomas Kretschmann, który - co ciekawe - w 2012 roku zagrał Drakulę w filmie Daria Argento. Do obsady dołączył także Oliver Jackson-Cohen, który...

 • Victoria Beckham vs Michael Jackson

  Victoria Beckham i Michael Jackson będą rywalizować ze sobą o pierwsze miejsca na listach przebojów. Ich albumy i single ukażą się w tych samych dniach. Przedstawiciele wytwórni, dla której Posh Spice nagrywa są zrozpaczeni.

 • Nowości Apple TV+ 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #7

  ...światowej został "przetransportowany w przyszłość". W serialu wystąpią Austen Stowell, Kerry Bishe, Dylan O’Brien, Victoria Pedretti, Robert Forster. Tytuły odcinków to: "The Rift", "Signs of Life(...) zajmują się nieistotnymi sprawami. W serialu ma zagrać Gary Oldman. Swagger Serial inspirowany dzieciństwem Kevina Duranta, amerykańskiego koszykarza. W roli głównej wystąpi O'Shea Jackson Jr...

 • Jackson odwołuje koncerty

  Po tym jak trafiła do szpitala z powodu tajemniczej choroby, Janet Jackson odwołała swoje dwa najbliższe koncerty.

 • Jackson zarobi ćwierć miliarda

  Michael Jackson będzie najlepiej zarabiającą gwiazdą w 2010 roku. Na konta jego spadkobierców może wpłynąć ok. 240 milionów dolarów.

 • M. Jackson przewrócony przez fanów

  Michael Jackson w sobotę, 8 października, mógł przekonać się o wciąż ogromnym uznaniu, jakim cieszy się wśród fanów. Oczyszczony z zarzutów o molestowanie seksualne nieletniego wokalista obejrzał w londyńskim West Endzie musical "Billy Elliot", gdzie wywołał histerię zgromadzonych gapiów.

 • Michael Jackson: Kolejne problemy z płytą?

  Radość z tego, że nowy album Michaela Jacksona jest już gotowy była chyba przedwczesna. Król Popu wrócił do swego studia Hit Factory , aby poprawić kilka rzeczy. Tym samym wrześniowy termin premiery płyty stanął pod znakiem zapytania.

 • Posh Spice poddaje się

  Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop i członkini grupy Spice Girls, zdecydowała się zmienić datę premiery swego debiutanckiego solowego albumu. W ten sposób ma zamiar uniknąć bezpośredniej konfrontacji z Michalem Jacksonem i Bobem The Builderem w walce o pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Jej dzieło ujrzy światło dzienne 17 września.