• Informacje na temat:

  victoria justice

Artykuły na temat: victoria justice
 • "Queen America": Catherine Zeta-Jones w konkursie piękności

  Znana aktorka wcieli się w rolę Vicki Ellis, szanowanej trenerki, która przygotowuje młode kobiety do udziału w konkursach piękności. Problemy zaczynają się w momencie, kiedy Vicki otrzymuje zadanie przygotowania do jednego z konkursów Samanthę (Belle Shouse) - nieatrakcyjną uczestniczkę. Oprócz Zety-Jones i Shouse na ekranie zobaczymy także Judith Light, Jennifer Westfeldt, Victorię Justice...

 • Jennifer Lawrence przerywa milczenie. To "przestępstwo seksualne"!

  Jennifer Lawrence w pierwszym wywiadzie po aferze z nagimi zdjęciami nazwała proceder umieszczania w internecie prywatnych fotografii celebrytów "przestępstwem seksualnym". Aktorka jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Vanity Fair".

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Beckhamowie kontra była niania

  Abigail Gibson, była niania opiekująca się dziećmi Victorii i Davida Beckhama, przekazała jednemu z brytyjskich tabloidów informacje, że jedno z najsłynniejszych małżeństw na Wyspach stoi na krawędzi rozpadu. Wściekli Beckhamowie rozważają prawne kroki przeciwko gazecie, której wcześniej próbowali zabronić publikowania wypowiedzi byłej niani.

 • Perez Hilton przeprasza Jennifer Lawrence

  Hollywoodzki bloger Perez Hilton przeprosił Jennifer Lawrence za umieszczenie na swojej stronie nagich zdjęć aktorki.

 • Jennifer Lawrence: Nagie zdjęcia w internecie

  Rzeczniczka Jennifer Lawrence zamierza wystąpić na drogę sądową w sprawie ujawnionych w niedzielę na Twitterze nagich zdjęć gwiazdy "Igrzysk śmierci".

Zdjęcia na temat: victoria justice
Wideo na temat: victoria justice
 • Bóg zemsty

  Życie Willa Gerarda, zapracowanego nauczyciela języka angielskiego, zmienia się nieodwracalnie, kiedy jego żona, Laura, staje się ofiarą brutalnej napaści, która zdaje się nie mieć żadnego motywu. Siedząc przy szpitalnym łóżku żony, Will spotyka Simona – nieznajomego, który mówi, że nie warto czekać, aż policja odnajdzie sprawcę i ufać systemowi sprawiedliwości. Lepiej pozwolić, by jego „organizacja” zabiła napastnika przed zmierzchem. W zamian Will będzie winny Simonowi przysługę....

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

 • Pinokio

  Ubogi konstruktor zabawek Dżepetto rzeźbi drewnianą kukiełkę. Ku jego wielkiemu zdziwieniu, zrobiona z sosnowego pnia zabawka zaczyna się ruszać i mówić. Dżepetto nadaje jej imię Pinokio. Ożywiony pajacyk za nic ma dobre maniery i sprawia swojemu twórcy coraz więcej kłopotów wychowawczych. Wreszcie ucieka z domu i wyrusza w świat w poszukiwaniu przygód. Wkrótce będzie musiał ratować się przed oszustami, dowie się, jak to jest być w oślej skórze, a nawet zwiedzi wnętrze prawdziwego wieloryba....